Coinbase bugün EOS ekleyeceğini açıkladı.

Coinbase müşterileri artık EOS satın alıp satabilecek ve aynı zamanda desteklenen fiat para birimleri ile takas edebilecekler. Madeni para, Birleşik Krallık ve New York eyaletinin iki istisnası dışında borsada işlem gören çoğu ülkede bulunacaktır.

Resmi bir blog gönderisinde yapılan sürpriz duyuru, Coinbase’in teklifine yeni kripto para birimleri eklemeye devam ettiği için geliyor. “ Biz müşterilerden duymak en yaygın istekleri biri satın almak ve Coinbase daha kripto paralar satmaya muktedir olduğunu”değişim söyledi.

EOS ticareti, nisan ayının ortasından bu yana özellikle kripto para birimi işlemcileri için tasarlanmış bir arayüz olan Coinbase Pro’da zaten mevcuttu.

2018 yılının ilk çeyreğine kadar, Coinbase’in çok özel bir liste politikası vardı. Borsa ilk altı yılında sadece beş farklı sanal para birimi eklemişti. Bir liste genellikle yaz aylarında Ethereum Classic’te (ETC) olduğu gibi fiyat üzerinde fark edilir ve uzun vadeli bir etki yarattı .

Eylül ayında, döviz yeni madeni paraları listelemek için kullandığı ölçüt olan Dijital Varlık Çerçevesini gözden geçirdi , böylece desteklenen varlıkların sayısını hızla arttırabildi. Buna, belirteci projelerinin bir giriş için başvurmasına izin verilmesi dahildir. EOS’nin borsaya kote bir liste için başvurup başvurmadığı henüz belli değil.

Ama son dokuz ayda, 15’ten fazla yeni paralar oyun ve sosyal belirteç gibi stablecoins yanı sıra kullanım-vaka spesifik jeton bir bütün ana da dahil olmak üzere, eklenen LOOM . Profesyonel kolu da dahil olmak üzere döviz, şimdi yirmi iki farklı dijital varlıkları destekleyecektir.

“Kurumsal İşletim Sistemi” anlamına gelen EOS, kullanıcıların üzerine merkezi olmayan uygulamalar geliştirmelerine olanak sağlayan bir platformdur. Da belirtildi beri Sürekli piyasa değeri ile ilk on büyük cryptocurrencies biri olarak sıralanır, bu Coinbase en büyük tek bir ilave olacak XRP bu yılın başlarında.

For Cardano (ADA) uzun bir Coinbase liste için aday olmuştur, bu zarar vermek var.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here