Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan ve 8 milyar ABD Doları değerindeki en büyük kriptopara değişim kurumu olan Coinbase, yeni kripto para artışlarını artırmaya devam ediyor. Basic Attention Token (BAT) için mevduatlar 2 Kasım 2018’de Coinbase Pro’da başladı ve yeterli likidite sağlandığında ticarete devam edilecek. Genel olarak, bir kripto para birimi, Coinbase Pro’da listelendiğinde, Coinbase ve Coinbase Pro’nun listelenen aynı kripto para birimlerine sahip olmasından dolayı, düzenli Coinbase’de yakında piyasaya sürülecektir .

BAT, blockchain tabanlı Brave tarayıcısının resmi kripto para birimidir ve yerleşik bir reklam platformunu yakıtlamak için kullanılır . Brave tarayıcısındaki reklamverenler, reklamların performansına dayalı olarak yayıncılara BAT verir ve kullanıcılar da BAT’ın bir bölümünü alır. Kullanıcılar daha sonra yayıncılara BAT bağış yapmayı veya cesur tarayıcıda bir şeyler satın almak için jetonları kullanmayı seçebilir. Brave reklam platformu şeffaf olmak, sahtekarlığı azaltmak ve ortadaki erkekleri kesmek için tasarlanmıştır.

Önceden, sadece 5 kripto paralar Coinbase: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Ethereum Classic’te mevcuttu. Coinbase, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en önemli değiş tokuş olup, daha fazla seçenek için Coinbase tüccarları ve yatırımcıları arasında bir susuzluk var. Bu, Coinbase’in tüm yasal ve popüler kripto para birimlerini ekleyerek yeni bir liste süreci başlatmasına neden oldu .

Geçen ay içinde Coinbase popüler Ethereum ERC-20 belirteç 0x sıraladı , hem de ABD Doları Coin, Circle ve Coinbase tarafından yönetilen bir ERC-20 stablecoin olduğunu. Tüm ERC-20 jetonları aynı omurga cüzdanı teknolojisini kullanır, bu yüzden Coinbase’in başka bir ERC-20 jetonu eklemesi kolaylaşır. Bu nedenle, Coinbase’in popüler bir ERC-20 jetonu olan BAT’ı eklemesi sürpriz değil. BAT, CoinMarketCap’te 30. dolara yerleştirerek 300 milyon USD civarında bir piyasa kapağına sahip .

Coinbase’e bir kripto para birimi eklendiğinde, fiyatta bir miting yaşanır ve buna Coinbase Efekti denir . BAT, Coinbase listesinin ilan edilmesinden bu yana% 15’lik bir artış gösterdi ve bu ticaretin canlanmaya başlamasının ardından bu ralli muhtemelen hızlanacak. Genel olarak, Coinbase Effect, kısa vadeli bir pompa ve ortalama olarak döküm olan Binance Bump’dan farklı olarak uzun vadeli olarak sürdürülür .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here