Ripple’in CEO’su, XRP Jetonunu Yatırım Platformuna Daha Sonraya Eklemek için Coinbase Borsasını İstedi

Ripple, son zamanlarda medyada yüksek oranda kamuoyuna duyuruldu; bu da büyük ölçüde hızlı ve şeffaf işlemlerden kaynaklanıyor. Aslında, şu anda pazardaki kaplarıyla dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi. Bununla birlikte, CEO Brad Garlinghouse, ulaşımı genişletmek için Coinbase’e , gelecekte Ethereum Blockchain ERC20 tokenlerini destekleyeceklerini ilan ettikten sonra, yatırım platformunda kripto jetonu XRP’yi listelemeye yönelik bir talepte bulunmayı amaçlıyor .

Coinbase, platformlarına izin verdikleri para birimleri konusunda son derece titiz davrandı, özellikle potansiyel olarak bir güvenlik olarak listelenebilecek para birimlerinden kaçmak . Bu, Ethereum’un SEC olarak verdiği bir güvenlik olarak sınıflandırılmasının önerdiği izlenimden etkilenmiş olabilir . O zamandan beri, Ethereum’un ademi merkeziyetçiliğin bir güvenlik olarak görülmesi için çok fazla olduğuna karar verdiler, bu yüzden bu endişe artık bir sorun değil.

XRP belirteci çok farklı bir standart güvenlik daha. Yakın zamanda, Ripple Labs, San Francisco’da açılan bir sınıf davası mağduruydu . Dava, XRP’ye yatırım yapan Ryan Coffey tarafından üstün mahkemede sunuldu ve belirtecin her zaman bir güvenlik olduğunu iddia etti. Bu önerinin çoğu, SEC tarafından yapılan yorumların ve XRP hakkındaki çevrimiçi tartışmaların sonucudur. Mahkeme Coffey lehine karar verirse, XRP büyük olasılıkla güvenlik durumu ile Coinbase tarafından reddedilir .

Kripto-para birimine karşı hileli işlemler ve ICO’lar ile ilgili sorunlar gösteren tipik davalardan farklı olarak, bu endişe bir güvenlik olarak bir belirteci niteleyen bir konu gibi görünmektedir. Davacı kazanırsa, endüstri tüm belirteçlerin sınıflandırmasını ve bunların nasıl işlem göreceğini yeniden düşünmek zorunda kalabilir.

Yine de, Ripple ekosistemini ayarlamaya devam ediyor. Aslında, Garlinghouse, New York’ta Fintech konferansının CB Insights Future’da konuştu ve burada Coinbase’i token eklemeye teşvik etti. “Kurumlar için problemleri çözdüğümüz için, Coinbase’in buna katılmak için en iyi yararı olduğunu düşünüyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here