Coinbase Spekülasyon Ayları Sonrasında BAT

Cuma günü öğleden sonra Ethereum World News tarafından söylendiği gibi , aylar süren spekülasyonlar ve beklenmedik umutlardan sonra, San Francisco merkezli Coinbase, Brave Browser’ın yerli dijital varlığı olan Basic Attention Token (BAT) ‘i profesyonel olarak listelemeyi planladığını duyurdu. merkezli platform, benzer şekilde Coinbase Pro.

 

Bir tweet ve beraberindeki bir blog yazısı aracılığıyla yapılan duyuru Cuma günü başlayarak, Coinbase Pro’nun müşterilerinin Ethereum Network’e dayanan BAT tokenlerini depolamasına izin vereceğini ortaya koydu . “Yeterli likidite sağlandığında”, Amerikan şifreleme kuruluşu, BAT / USD Coin (USDC) sipariş defteri için alım satım açmayı planlıyor.

İlginç bir şekilde, “çoğu yargı alanında” kullanıcılar, New York eyaletinde ikamet edenlerin dışında, finansal kurumları çevreleyen düzenleyici iklimin çok daha katı olduğu, popüler Eternum jetonuna erişebilecekler. Coinbase Pro’nun Ethereum Classic (ETC) ve 0x ( ZRX) ‘i çevreleyen önceki listeleme etkinlikleri gibi , BAT ticareti de dört aşamalı / aşamalı bir süreçte aktarılacak – yalnızca transfer, sadece post-only, limit-only ve full trading.

Şimdilik, BAT’ın Coinbase.com olarak veya Coinbase.com olarak ya da başlangıçta iOS ve Android uygulamaları aracılığıyla sağlanamayacağını belirtmek gerekir, ancak kripto firması zaman geldiğinde ayrı bir açıklama yapacağını ekledi. .

Yazılan “Coinbase Effect” kelimesinden dolayı, MET yazma sırasında şu anda% 13,5 seviyesindedir ve bir parça için 0.291 dolar değerindedir.

Stellar’ın XLM, ADA, ZEC, Coinbase Doğrama Blok Üzerinde Hala
Aylar önce, muhtemelen hatırladığınız gibi, 8 milyar dolarlık bir çırpınan değerindeki kripto merkezli bir başlangıç ​​olan Coinbase, beklenmedik bir şekilde beş popüler alt-kodun listelenmesini düşündüğünü ortaya çıkardı – Stellar Lumens (XLM), 0x (ZRX), Cardano (ADA), ZCash (ZEC) ve Temel Dikkat Jetonu (BAT).

Orijinal duyuruda, hızla genişleyen şirket şunları yazdı:

Birkaç yeni varlığın toplanmasını araştırıyoruz ve yerel bankalar ve düzenleyicilerle mümkün olduğu kadar çok sayıda yargı alanına katılmaya çalışacağız.

Başlangıç, aylar boyunca konu üzerinde radyoyu sessiz bırakırken, Eylül ayı başlarında, Coinbase’in 0x (ZRX) eklemeyi düşündüğü söylentileri ortaya çıktı. Sonunda, bu söylentiler bir gerçeklik haline geldi, popüler kripto-para birimi platformu, Eylül ortasında ZRX için destek verdi ve ilk kez Coinbase’in bir simge belirttiğini belirtti: bir Ethereum tabanlı olmayan bir simge. Daha önce de belirtildiği gibi, Coinbase, ikinci Ethereum jetonunu ZRX prömiyerinden sadece iki hafta sonra BAT listeleyerek eklemişti.

ZRX ve BAT’ın daha sonra gördüğü çift haneli fiyat artışları göz önüne alındığında, birçoğu Coinbase’in bir sonraki hangi jeton / kripto varlığının ekleneceğini düşünmeye başladı. Öyle olduğu gibi, ADA, XLM ve ZEC, Coinbase’in kesme bloğundaki tek kripto varlıklarıdır.

Zec
Son zamanlarda ZCash Network , gizlilik merkezli blok taşıtın sıfır bilgi kanıtı işlemlerini nasıl değiştirdiğini değiştiren Sapling Protokolü’nü başlatarak bugüne kadarki en büyük protokol güncellemelerinden birine geçmiştir . Bu güncellemeden dolayı, birçok değişim ZET depozitosunu ve çekilme yeteneklerini kapattı, şu an için, Sapling’in platformların ZEC’yi nasıl kabul ettiği, işlediğini ve gönderdiğini büyük ölçüde değiştirdiğini gösteriyor. Teknik lojistik sadece değişimler için değişmekle kalmadı, aynı zamanda özel işlemlerin etrafında bulunan ZEC’yi çevreleyen düzenleyici hava hala havada. Bu iki faktör, Coinbase’in varlığı yakın gelecekte listelemeyeceğini gösteriyor olabilir.

ADA
Cardano, günümüzün kripto-para birimi alanında lider bir ağ olduğunu kanıtlasa da, bazıları ADA’nın kısa vadeli başarısı konusunda kuşkulu. Bu sebepten Cardano Ağ başlangıç aşamasında projeyi destekleyen ağır takımın rağmen, yine de önümüzdeki birkaç ay içinde en az Coinbase üzerinde ADA görmeye hazır değildir … ya da birçok olmuştur.

XLM
Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Stellar Network’ün ve yerli varlığının birçok uzmanı Stellar Lumens (XLM), Coinbase’in yıllarca onaylanmasını bekliyordu. Cardano’dan biraz farklı olan Jed McCaleb destekli Stellar, çoğunlukla tam teşekküllü bir kefeye sahip, popüler ağın gerçek dünyadaki benimsenmesi ve kullanılması nedeniyle Coinbase’in bir sonraki listesinin birincil yarışmacısı olarak görülüyor.

İlginç bir şekilde, yukarıda sözü edilen üç kripto paranın dışında, Lumens, en çok PSM duyurusunu takiben yükseldi. Bu durum, Coinbase’in sonraki XLM’yi listeleyeceği yönündeki hissiyatı potansiyel olarak ima ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here