• PBOC’nin MU’sı Libra’ya daldı ve Çin halkını eğitmek için bir bütün olarak kripto para birimleri.
  • MU, yalnızca blockchain teknolojisi kullanılarak oluşturulmadığı için Facebook’a bir blockchain para birimi demekten kaçınır.

Çin Halk Bankası (PBOC) Genel Müdür Yardımcısı Mu Changchun kısa süre önce Çin halkını kripto para birimleri ve Terazi konusunda eğitmek için çevrimiçi bir kurs başlattı. Ses biçiminde aktarılan kurs popüler bir Çin eğitim uygulaması olan De Dao’da verilmektedir.

Kurs 4 Ağustos 2019’da başlamıştır ve Teknoloji Finansı Frontier: Terazi ve Dijital Para Birimi Görünümü olarak adlandırılmaktadır . Çin’deki milyonlarca insana ulaşmayı hedefleyen De Dao, 160’ın üzerinde çevrimiçi kurs keşfeden 7 milyondan fazla kullanıcıya sahip.

Teknoloji Finansmanı Sınırı sadece 19,9 RMB (3 $). Facebook’un Terazi kursu önemli ölçüde kaplıdır. Mu projeye ve Terazi’nin küresel finansal ekonomiye getirdiği risklere genel bir bakış sunar. Elbette merkez bankası müdür yardımcısının bilgisini özellikle dijital para birimleri hakkında paylaşmaktan heyecan duyan kullanıcılar ile çekişmeye devam ediyor.

“… PBOC müdür yardımcısından bu kadar küçük bir miktar para almak için nadir bir fırsat. Bay Mu’nın en yetkili bilgi ve bilgileri halka sunmak için zaman harcadığı için minnettarım… ”Bir öğrenci paylaştı.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here