• Chiliz fiyatı bu hafta yükseliş bayrağı devam modelini tetikliyor.
  • CHZ , müşterilerinin Taraftar Tokenlarını kullanmak için puanları kullanmasını sağlamak için Rakuten Europe ile ortaklık yapıyor .
  • Geçen haftanın en düşük seviyesi kumdaki çizgi.

Chiliz fiyatı, 12 Nisan’daki bayrak modelinden bir kopuşu doğruladı ve ileriye dönük kayda değer kazançlar için hazırlanıyor. Spekülatörler, kilit Fibonacci seviyelerinde bir miktar direnç bulacaklar, ancak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,976 $ artı çizgisinde .

Chiliz fiyat sıfırlaması, yeni bir ralli için ivme göstergelerini sıraya koydu

CHZ geçen hafta bayrağın düşük trend çizgisinin altında sallanıyor ve bayrak direğinin% 61,8 oranında geri çekilmesinden kaynaklanan başarılı toparlanma, devam modeli için yükselişin çözülme olasılığını artırdı ve daha da önemlisi spekülatörler için zamanında bir giriş noktası sağladı. 12 Nisan’da, CHZ bayrak paterni, geçen haftanın yükseği 0,540 $ ‘ı tetikledikten sonra yukarı yönlü çözümü doğruladı. 

Dik, keskin bir fiyat trendi bayrak modellerinden önce gelir ve CHZ durumunda, Şubat-Mart ralli ayağı% 3000’in üzerine ulaştı. Kapsamlı çalışmalar, en az% 90’lık bir ralliden önce gelen bayrak modellerinin neredeyse sıfır başarısızlık oranına sahip olduğunu ve ortalama% 70 getiri sağladığını gösteriyor. Dijital varlık durumunda olduğu gibi, oluşum sırasında hacim azalmalıdır.

Son iki gündeki hafif geri çekilme, spekülatörler için kopuşun bütünlüğünü azaltacak hiçbir şey yapmıyor ve bir satın alma fırsatı olarak kullanılmalıdır. 

Artan yönde , Mart düzeltmesinin% 50 ve% 61,8 geri çekilme seviyelerinde sırasıyla 0.670 $ ve 0.742 $ ‘ da bir miktar tıkanıklık var . % 70’lik hedef 0,914 dolar, ancak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,976 doların mıknatıs etkisi CHZ’yi yukarı çekmeli.

Yeni zirvelere ulaştığında, Mart ayındaki düşüşün 1.353 $ ‘lık% 161.8 uzatılması birincil hedeftir.

CHZ / USD haftalık grafik

CHZ / USD haftalık grafik

Geçen haftanın en düşük seviyesi olan 0,364 $ ‘ın altındaki bir kırılma, 10 haftalık basit hareketli ortalamanın 0,352 $’ lık bir testine yol açacaktır. Satış hızlanırsa, spekülatörler muhtemelen CHZ’yi 0.233 $ ‘dan bayrak direği ralli ayağının% 78.6 oranında geri çekilmesine sürükleyecek.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here