XLM / USD dizisi son çıkışlarda.
Litecoin’in kurucusu, Stellar’ın büyümesi hakkında tartışmalı bir yorum getiriyor.

Stellar (XLM), piyasa değeriyle en büyük dijital paralar derecelendirmesinde 6. sırada yer almaktadır. Ortalama günlük işlem hacmi 97 milyon dolar seviyesinde gerçekleşirken, kapitalizasyonu $ 5.5B seviyesine ulaştı. Stellar, Litecoin’in bir dizi olumlu temel haber nedeniyle geçersiz kılınmasına ve Litecoin’in kurucusu Charlie Lee’nin oldukça çarpıcı bir fiyat artışı için madalyonun övgüsüne göre biraz alaycı bir tepki almayı başardı, ancak bunun piyasa kapısını pek hak etmediğini de ekledi.

“Litecoin pazar kapağını geçerek Stellar’a tebrikler. Bu,” basılı “olan paraların piyasa harflerini karşılaştırmak için gerçekten anlamlı değil, b / c şişirilmiş piyasa kapağına sahipler. Belki ben eski okulum ama Sadece merkezden uzaklaşan minyatür paraları umursuyorum, “diye tweet attı.

Lee’nin ifadesi, Stelle Lumens’in ve Ripple’in XRP’si de dahil olmak üzere diğer tanınmayan paraların, piyasa kaplarını hak etmediğini öne sürdüğü için, eleştirisi çoğunlukla eleştirel yaklaştı.

Stellar’ın teknik resmi

Günümüzde, XLM 50 ve 100-SMA (1-saatlik grafik) tarafından desteklenmektedir, şu anda 0.2912 $ ‘dır. Bu alan temizlenirse, olumsuz durum 0.2800 $ (Pazar günü düşük) ve 0.2500 $ seviyesine kadar uzatılabilir. Üst tarafta, direnç 0.3072 $ ve son günlerde 0,3300 $ seviyesinde görüldü.

XLM / USD, 1 saatlik grafik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here