BNB, % 25 kazanıyor.
Binance kendi blok zincirine ve ademi merkezileştirilmiş bir alışverişe sahip olacak.
Şirketin kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, bir blok zincir platformu Binance Chain’ı başlatma kararını açıkladıktan sonra, kripto-para birimi değişimi Binance’in yerel bir simgesi olan BNB, Salı günü% 25 kazandı.

“Binancechain’i çok yakında, birkaç ay sonra başlatıyoruz ve bununla ilgili belirteçleri çıkarabileceksin … Milyonlarca sikke ve binlerce blokaj olacağını düşünüyorum” diyerek konuşan “Decrypting Blockchain” Forbes Asia tarafından düzenlenen “İş” konferansı.

Etkinlik, Asya’nın en zengin ailelerinin blok zincir işini öğrenebilecekleri bir buluşma olarak konumlandırıldı. İlginçtir ki, konferansta resmi raporlar yaklaşan Binance Zinciri ile ilgili bilgileri içermiyor. Ancak, materyalin yazarı Michael del Castillo, kişisel Twitter hesabında Changpeng Zhao’nun açıklamasını yayınladı.

Binance, Mart ayında tescilli blok zinciri ve merkezi olmayan kripto-para değişimi yapacağını açıkladı. Ağustos ayında Changpeng Zhao, Binance merkezli ademi merkeziyetçi değişimin bir demo versiyonunu gösterdi; Ancak, Asya’daki Forbes konferansı sırasında bahsedilmedi.

Her neyse, haberler güçlü bir satın alma faaliyeti tetikledi ve Binance jetonunu $ 6.0’ın üzerine yükseltti. Bu yazı 6,2 $ ‘a yükseldi ve yazım sırasında 6,04 dolara geriledi ve bu salıdan bu yana% 11 arttı. BNB, CoinMarketCap tarafından sağlanan kripto para varlıklarının derecelendirmesinde 13. sırada yer almaktadır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here