• Chainlink Network artık veri sağlayıcısı New Change FX aracılığıyla geleneksel pazarlardan yüksek kaliteli fiyat beslemeleri alacak.
  • LINK fiyatı, MRI bir döngü üstü sinyali yaktığında tükenme belirtileri gösteriyor.
  • 45.2 $ ‘lık rekor seviyelere tırmanmadan önce küçük bir düzelme gerçekleşecek.

Chainlink’in benimsenmesi , bu son boğa koşusu sırasında gözyaşı döktü. Benzer şekilde, LINK fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyelerini yükselttiği için keşif aşamasına girdi.

Geleneksel piyasa verileri kripto para ekosistemine girer

Chainlink oracle’ları, bir veri ve analiz firması olan New Change FX’in, Chainlink Network aracılığıyla geleneksel pazarlar, değerli metaller ve diğerleri için düzenlenmiş kıyaslamalarını önde gelen blok zincirlerinde kullanıma sunacağını duyurmasıyla hızlanacak.

2.300’den fazla döviz çiftinin yüksek kaliteli fiyat verileri, geliştiricilerin hızla genişleyen DeFi sektöründe uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyacak.

Blog daha fazla oku,

DeFi pazarları hızla değer kazandıkça, Chainlink Network’te bir blockchain veri sağlayıcısına geçiş kararı şaşırtıcı olmamalıdır. Çoğu DeFi ürünü yüksek kaliteli finansal veriler gerektirir ve Chainlink, DeFi için sektör lideri oracle sağlayıcısıdır.

Bu önemli gelişmeye ek olarak, bir çok zincirli opsiyon ticaret platformu olan Oddz, Chainlink’in BTC / USD ve ETH / USD çiftleri için Örtülü Volatilite veri beslemesinin birden fazla blok zincirinde entegrasyonunu ortaya çıkardı .

Chainlink’i oracle çözümümüz olarak seçtik çünkü potansiyel değişim yanlışlıklarına veya veri manipülasyon saldırılarına karşı güçlü yerleşik dirençlere sahip merkezi olmayan, zamanla test edilmiş ve hiper güvenilir altyapıyı kullanarak yüksek kaliteli veriler sağlıyor.

Bu kadar hızlı bir benimseme oranıyla, Chainlink, özellikle doğru ve kurcalamaya karşı korumalı veriler söz konusu olduğunda güvenilecek en popüler oracle blok zincirlerinden biri haline geldi.

Chainlink fiyatı boğaların  geçici tükenmesini gösteriyor

Chainlink fiyatı , iki aydan fazla bir süredir yükseliş flaması içinde işlem görüyordu . Bu kurulum, LINK’in bayrak direği olarak bilinen piyasa değerinde bir başlangıç ​​artışını ve ardından flama şeklinde konsolidasyonu içerir.

Devam paterni, bayrak direğinin yüksekliğinin kırılma noktasına 29.41 $ ‘a eklenmesiyle belirlenen% 53’lük bir boğa rallisinin 45.2 $’ a yükselmesini öngörüyor. Jetonun oracle dilimlenmiş bir yükseliş başlama işaretini, 1 Nisan’da Pennant en üst eğilim çizgisi boyunca.

LINK şimdiye kadar yaklaşık% 43 arttı ve bu da masada% 7’lik bir artış daha bıraktı. Hedef yalnızca birkaç tık ötede iken, Momentum Ters Çevirme Göstergesi 12 saatlik grafikte kırmızı-bir mum çubuğu şeklinde bir döngünün en üst sinyalini yakmış gibi görünüyor.

Bu kurulum, bire dört mum çubuğu düzeltmesini 39.05 $ veya 37.19 $ talep engellerine yansıtır.

Bu geri çekilmenin ardından, yatırımcılar, Chainlink fiyatını 45.2 $ ‘lık hedefe doğru iten yükseliş momentumunda sağlıklı bir artış bekleyebilirler.

Bir satış durumunda, LINK destek seviyesinden 34.75 $ ‘a sıçrayabilir ve bu da boğa rallisinin ikinci ayağı için güçlü bir dayanak noktası sağladı.

LINK / USDT 12 saatlik grafik

LINK / USDT 12 saatlik grafik

İşler Chainlink fiyatını arıyor gibi görünse de, 34.75 $ seviyesinin altındaki menzile bağlı bir hareket, oracle token için felaket anlamına gelebilir. Ek olarak, satış baskısındaki ani bir artış,% 8’lik bir düşüş olan 31.8 $ ‘a düşebilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here