• Chainlink (LINK), haftalık bazda hala en iyi performans gösteren para olmasına rağmen, son dönemdeki yüksek seviyeden geri çekildi.
  • Olumlu bir ana haber haberi mitingi destekliyor.

Chainlink (LINK) ilk 20’ye yükseldi ve şu anki piyasa değeri 1,2 milyar dolar olan global kripto para birimi cinsinden 16. sıraya yükseldi. Bu Ethereum tabanlı belirteç, Ethereum akıllı sözleşmelerinin harici veri kaynaklarına bağlanmasına izin veren merkezi olmayan oracle ağına güç veriyor.

Madeni para, 29 Haziran’da yapılan en yüksek 4.5 $ seviyesinden en yüksek seviye olan 3.62 $ ‘da el değiştiriyor. Düzeltmeye rağmen, LINK, haftalık bazda% 99’dan fazla artışla en iyi performans gösteren jeton olmaya devam ediyor.

Neler oluyor

Az bilinen bir madalyonun ani fiyat artışı pompalama ve boşaltma planına benzese de, bazı temel temel faktörler Chainlink’in güçlü momentumunu desteklemektedir.

İlk olarak, Coinbase Pro madeni paralarını müşterilerinin kullanabileceği enstrümanlar listesine ekledi, bu da New York Eyaleti sakinleri dışındaki tüm kullanıcıların madeni parayı doğrudan hesaplarından alıp satabileceği anlamına geliyor.

Bunun dışında, Google madalyonun arkasındaki teknolojiyi Bulut hizmetlerine entegre etme kararını açıkladı. Ethereum smart, Google’ın veri analizcisi olan BigQuery ile sözleşme yaparsa bu entegrasyon etkileşime izin verir .

“Zincirdeki BigQuery kripto genel veri kümelerinden veri sağlamak için Chainlink hizmetlerinin nasıl kullanılacağını gösterdik. Bu teknik, verimsizlikleri azaltmak için kullanılabilir (denizaltı kullanım durumu gönderir) ve bazı durumlarda tamamen yeni yetenekler ekleyebilir (riskten korunma kullanım durumu) Ethereum akıllı sözleşmelerinde, yeni zincirli iş modellerinin ortaya çıkmasına olanak sağladı “diye açıkladı bir Cloud geliştiricisi, Ethereum News tarafından belirtildiği gibi.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here