• Chainlink fiyatı, 2021 için 9 günlük getiri dış sınırına ulaşıyor.
  • Üst taraftaki trend çizgisi, ralli sürdürülebilirliği üzerinde duruyor.
  • IOMAP verileri, mevcut fiyat seviyesinde önemsiz bir direnç gösteriyor.

Chainlink fiyatı, iki önemli direnç bölgesinin kesişme noktasında üç gün kilitli kaldıktan sonra 30 Nisan’da azalan kanalı kırdı . Talep son üç gündür yükselmedi, ancak gelişen iç gün, birikim ve dağıtım arasında bir çıkmaza işaret ederek bir trendin devamı için platform oluşturuyor.

Chainlink fiyat sponsoru Grayscale, üstün getiri sağlıyor

Grayscale Chainlink Trust, Chainlink’te (LINK) 5,8 milyon dolarlık yönetim altında varlık (AUM) ile Şubat ayının sonundan bu yana% 41,34 arttığını açıkladı. Tröstün resmi başlangıcı, 26 Şubat’ta Grayscale’in diğer tek varlık yatırımı seçeneklerine katıldı.

En son Intotheblock Intotheblock In / Out of the Money Around Price (IOMAP) verileri, mevcut Chainlink fiyat seviyelerinde yetersiz direnci ortaya koyuyor ve destek düello bölgelerinin üzerinde büyük bir destek kümesi bulunuyor.

35,53 ila 36,74 ABD doları aralığında 13,04k adres, ortalama 36,30 ABD doları fiyatla 18,73 milyon LINK satın aldı. Aralık, Chainlink fiyat tıkanıklığının 35.10 $ ‘lık üst sınırının biraz üzerinde, Şubat ayının en yüksek seviyesine ve 34.80 $’ dan azalan kanalın üst trend çizgisinin üzerine geri dönüyor.

LINK IOMAP verileri

LINK IOMAP verileri

LINK fiyatı inen kanalından altcoin için kritik bir gelişmeydi ve $ 44.16 yeni bir tüm zamanların en yüksek umudu yükselmiş. Sürdürülebilir bir rallinin önünde duran, Haziran 2019’da başlayan ve Ağustos 2020’nin en yüksek seviyesi 47.08 $ ‘dan geçen en üst trend çizgisi ve Şubat kazasının % 161.8 Fibonacci uzantısı 46.76 $’ dır.

Kısa vadede, 25 Nisan’ın en düşük seviyesinden (9 gün) bu yana yükselişin% 28,80’lik bir getiri sağladığını ve Chainlink fiyatının son 9 günlük getirilerin üst aralığına çıktığını düşünürsek bir miktar konsolidasyon gerekli olabilir . Ocak. Chainlink, her seferinde% 30’a yakın bir kazanç elde ettiğinde; müteakip bir duraklama veya düzeltme oldu.

Chainlink fiyatı için ters hedefler% 161,8’lik uzatma ile 46,76 Dolar’dan başlıyor, ardından 47,08 Dolarlık üst trend çizgisi ve ardından Ağustos-Eylül 2020 düzeltmesinin% 361,8’lik uzaması 52,36 Dolar.

LINK / USD günlük grafik

LINK / USD günlük grafik

Chainlink fiyatının dezavantajı, kırmızı ile işaretlenmiş tıkanıklık, mavi ile işaretlenmiş azalan kanal ve 32,68 $ ‘dan Şubat-Nisan avansının% 50 geri çekilmesi ile destekleniyor.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here