• Chainlink fiyatı, 12 dolarlık önemli bir destek seviyesini korumayı başardı.
  • Boğalar artık uzun vadede 18 dolara doğru büyük bir toparlanma hedefliyor.

Chainlink , günlük grafikte uzun vadeli yükselen bir paralel kanalda işlem görüyor . Boğalar arka arkaya birkaç kez düşük trend çizgisi desteğini savundu ve şimdi büyük bir toparlanma hedefliyor. 

Chainlink fiyatı yükselişin devamını görmeli 

Modelin düşük trend çizgisi desteği, 100-SMA destek seviyesi 12 $ ‘a denk geldi ve boğalar bir kez daha savundu. LINK, düşüşten bu yana% 6’dan fazla arttı, ancak potansiyel bir toparlanmayı doğrulamak için daha fazlasına ihtiyacı var .

bağlantı fiyatı

LINK / USD günlük grafik

Bir sonraki önemli direnç seviyesi, 13 dolarlık 50-SMA’dır. Ek olarak, boğaların günlük bir yükseliş trendini doğrulamak ve modelin üst trend çizgisi olan uzun vadede 18 $ ‘lık bir fiyatı hedeflemek için 14.5 $’ ın üzerine daha yüksek bir yüksek ayarlaması gerekiyor . 

bağlantı fiyatı

LINK / USD günlük grafik

Ancak, Chainlink fiyatının aylardır modelin orta trend çizgisinin üzerine çıkamadığı görülüyor. Kritik destek seviyesinin 12 $ ‘lık altında bir kırılma, LINK’i hızlı bir şekilde 7 $’ ın altına çekebilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here