• Chainlink fiyatı,% 50 düşüş öngören artan genişleyen bir kama modelinin sonuna yaklaşıyor.
  • İşlem verileri, 17,8 doların bir dönüm noktası olabileceğini gösteriyor.
  • LINK fiyatı bu desteği keserse, 13 dolara düşme olasılığı yüksek görünüyor.

Chainlink fiyatı, Pazartesi günkü işlem seansında görülen satış çılgınlığı nedeniyle% 26 düşüş yaşadı. 

Bu satış baskısının devam etmesi, LINK’in son beş saat içinde % 17 daha düşmesine neden oldu .

Chainlink fiyatı bir iş parçacığına bağlı

Zincir bağlantı fiyatı , 17 Ocak’tan bu yana bir dizi yüksek yüksek ve daha düşük düşükler oluşturdu. Trend çizgileri kullanılarak pivot yüksek ve düşük seviyelere katılarak, artan genişleyen kama biçimleri.

Bu kurulum, bir boğa rallisinden sonra oluştuğunda ve% 50 düşüşün 13 $ ‘ a düşeceğini tahmin ettiğinde bir tersine dönüş modelidir . 

Hedef, yüksek salıncak ve düşük pivot arasındaki mesafenin 27,45 $ ‘lık kırılma noktasına eklenmesiyle belirlenir.

LINK / USDT 1 günlük grafik

LINK / USDT 1 günlük grafik

IntoTheBlock’un Global In / Out of the Money’e (GIOM) dayanarak, yaklaşık 28.000 adres, ortalama 27.45 $ fiyatla yaklaşık 42 milyon LINK satın aldı.

Bu nedenle, bu seviyenin altında bir günlük bir mum çubuğu SuperTrend’in satın alma sinyalini geçersiz kılar ve% 35’lik bir düşüşle 17,8 $ ‘a yükselir.

GIOM kohortları, 41.000 adresin burada 35 milyon LINK tuttuğunu ve herhangi bir kısa vadeli satış baskısına dayanacağını gösteriyor.

Ancak, Pazartesi günkü işlem seansına benzer bir satış bu desteği ihlal edebilir. 

Böyle bir durumda, oracle token, 45.000 adresin yaklaşık 55 milyon LINK tuttuğu 13 $ ‘lık bir sonraki anlamlı destek engeline düşecektir.

Chainlink GIOM grafiği

Chainlink GIOM grafiği

Piyasanın aşırı düşüş momentumuna bakılmaksızın, yatırımcılar, ilgilenen piyasa katılımcılarının 17.8 $ ‘ı “dipten satın almak” için bir yer olarak değerlendirebileceğini unutmamalıdır.

Bu nedenle, sonuçta ortaya çıkan satın alma aktivitesi yalnızca düşüş tezini geçersiz kılmakla kalmayıp fiyatı 27.45 $ veya 23.55 $ direnç seviyelerine doğru itebilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here