• Chainlink fiyatı, günlük grafikte artan bir genişleyen takozda yer almaktadır.
  • Büyük balinalar, geçtiğimiz hafta önemli miktarda LINK jetonu biriktirmeye devam etti.
  • Citi GPS tarafından yakın zamanda yayınlanan bir rapor, Chainlink’in Bitcoin’i geçebileceğini belirtiyor.

Chainlink, 2021’in başında devasa bir boğa ralli yaşadı ve 11 $ ‘dan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 36.9 $’ a yükseldi. CitiBank tarafından oluşturulan küresel bir bakış açısı ve çözüm platformu olan Citi GPS, Bitcoin hakkında ‘BITCOIN: At the Tipping Point’ adlı bir rapor yayınladı.

Raporda Citi, Bitcoin’in geleceğini ve amiral gemisi kripto para birimini potansiyel olarak geçebilecek diğer projeleri tartışıyor. Rapora göre Chainlink, zincir içi ekosistemin büyümesini kolaylaştırıyor ve birçok proje tarafından benimsenmiştir.

Bu nedenle, nihayetinde Bitcoin’i gölgede bırakabilecek ticaret bağlantılı veya altyapı bağlantılı bir madeni para öngörmek zaten mümkün. Bu türden daha fazla olasılık ortaya çıkabilir. Zincir tabanlı ekosistemdeki yenilik hızla devam ediyor ve bugünün teklifleri, Bitcoin’den daha fazla ilgi ve varlık toplayan yeni bir icada yol açabilir.

Chainlink fiyatı 40 dolara doğru bir çıkış yapmayı hedefliyor

Dijital varlık, günlük grafikte yükselen genişleyen bir takozun içinde yer alıyor ve 41 $ ‘da bulunan üst sınırı hedefleyen alt trend çizgisinden yeni sıçradı. 

bağlantı fiyatı

LINK / USD günlük grafik

In / Out of the Money Around Price (IOMAP) grafiği, yukarıda açıklanan yükseliş görünümüne çok fazla güven ekleyen 30 $ ‘dan önce pratikte hiçbir direnç göstermiyor . 26,5 ABD doları ile 28,3 ABD doları arasındaki kritik destek alanının altındaki bir kırılma, Chainlink fiyatını 25 ABD dolarına düşürür.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here