• Bitfinex, kısa süre önce Cardano’nun ADA’sını spot borsasında listeledi.
  • Ticaret, ADA / BTC, ADA / USDT ve ADA / USD ticaret çiftleri için ilk destekle başladı.
  • Cardano’dan Shelley, ADA için artan bir taleple sonuçlandı.

Bitfinex kripto para borsası , kısa süre önce Cardano’nun yerel token ADA’sını spot borsasında listeledi. Cardano Vakfı’na göre ticaret, ADA / BTC, ADA / USDT ve ADA / USD ticaret çiftleri için ilk destekle başladı.

Shelley’nin kullanıma sunulması da dahil olmak üzere son gelişmeler, ADA’ya olan talebin artmasıyla sonuçlandı. Bitfinex’in CTO’su Paolo Ardoino, bunu yansıtan ADA ticaret çiftlerini listelemenin Bitfinex için doğal bir adım olduğunu söyledi. Cardano Vakfı, ABD doları cinsinden doğrudan fiat eşleşmelerine erişim sağlamanın, Bitfinex’i kullanıcıların ADA satın almaları için en uygun borsalardan biri haline getireceğini söyledi.

IOHK’nın (Cardano’nun ana şirketi) CEO’su Charles Hoskinson, Bitfinex listeleme ADA’nın Cardano’nun ilk gerçek küresel blockchain tabanlı finansal işletim sistemi olma vizyonunun gerçekleştirilmesine yardımcı olduğunu belirtti.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Bitfinex’te listeleme, ADA’nın ana akım olarak benimsenmesine giden yolda önemli bir kilometre taşını temsil ediyor ve Cardano’daki artan piyasa güvenini yansıtıyor.

ADA / USD günlük grafik

ADA / USD günlük grafik

ADA / USD boğaları ağır bir düşüşün ardından Cuma günü geri adım attı. ADA / USD şu anda 0,1392 ABD doları olarak fiyatlandırılıyor. Cuma günkü fiyat hareketi, fiyatı flama oluşumunun altına düşürdü. Fiyat şu anda SMA 20 eğrisinde destek buldu ve yükseldi. Elliott Osilatörünün on düz kırmızı seansı oldu.

Fiyat grafiği, 0.145 $ ve 0.149 $ ‘da güçlü direnç seviyeleri gösteriyor Olumsuz tarafı, 0.1374 $ (SMA 20), 0.134 $ ve 0.117 $ (SMA 50) seviyesinde sağlıklı destek seviyelerine sahibiz.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here