Güney Koreli teknoloji tutan SK Group ile anlaşılması (MoU) bir Mutabakat imzaladı ConsenSys için blockchain bir SK Group göre, iş birliği resmi basın bülteni yayınladı bugün, Aralık 4.

SK Holding C & C, Güney Kore’nin en büyük şirketlerinden biri olan SK Grubunun bilgi teknolojisi çözümleri koludur. Şirket , bir “kurumsal blockchain geliştirme merkezi” oluşturmak ve geliştirmek için ABD merkezli bir Ethereum (ETH) yazılım teknolojisi şirketi olan ConsenSys ile ortaklık kurdu .

Mutabakat Zaptı, akıllı sözleşmeler , basın bülten notları kullanarak bir kurumsal blokaj iş modeli oluşturmayı hedefliyor :

“İki şirket, kurumsal blok zincir işlerini genişletmek için iş modellerini kendi blok zincir platformlarını, teknolojilerini ve hizmetlerini ortak bir şekilde analiz ederek keşfetmeye başlayacak.”

Yeni ortaklık aynı zamanda ConsenSys Academy ve SK Holdings C & C’nin yılsonu itibarıyla tamamlanması planlanan Teknik Eğitim Merkezi aracılığıyla Koreli geliştiriciler için Ethereum blockchain teknolojisi eğitimini de içerecek.

Yaz aylarında, Constelis gazetesinin 24 Temmuz’da bildirdiği gibi, ConsenSys Çin’in Xiongan New Area hükümetine yeni teknolojileri “Çin’in akıllı şehrine” getirmek için blok zincirleme ve yazılım çözümleri konusunda tavsiyede bulunmuştu .

SK Group zaten kripto para piyasasına doğru birkaç adım atmıştır. SK Telecom, SK Group’un bağlı kuruluşu, etti yatırım kripto değişimi içinde Korbit ilk büyük yatırımcılar arasında. İlkbaharda SK Telecom, aynı zamanda Blocktelegraph’ın 24 Nisan’da yazdığı gibi, blockchain şirketlerinin yatırımcılarla bağlantı kurması için yeni bir teknoloji platformunu da duyurdu .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here