Yine de, uzun süreli ayı piyasası

Uzun süreli düşüş piyasasına ve Bitcoin’i çevreleyen düzenleyici belirsizliğe rağmen, Bitcoin ve blockchain teknolojisi ile ilgili üstün yetenekli insanlar için yüksek talep vardır.

Dağıtılmış defter teknolojisi, tomurcuklanan kripto tutkunları için yeni bir potansiyel iş yığını getirdi. Ancak, bu fırsatların büyüklüğü ve kapsamı ile ilgili görüşler farklıdır.

Raporlar, bu yıl Ağustos ayında ABD’de 1775 blockchain ile ilgili iş bulunduğunu ve geçen yıl aynı döneme denk gelirseniz, 2017’de aynı döneme göre% 300’lük bir artış olduğunu gösteriyor.

Ayrıca, blokaj temelli bir iş için medyan maaşın ABD medyan maaşından% 62 daha az olduğu vurgulanmıştır.

BTCMüdür tarafından söylendiği gibi :

“Ayrıca, blockchain teknolojisinin, gezegendeki hemen hemen her endüstri için bir oyun değiştirici olarak adlandırılmasına rağmen, DLT tabanlı işlerin çoğunluğunun teknik olduğunu ve yazılım mühendislerinin önemli bir yığın oluşturduğunu (yaklaşık yüzde 19) belirtmek gerekir. talep.”

Dijital para birimlerinin blockchain teknolojisinin ilk uygulaması olduğunu belirtmek gerekir. Bu, iki taraf arasında kalıcı, güvenli ve kalıcı bir işlem kaydı oluşturarak banka gibi bir üçüncü taraf aracıya gerek olmadığı anlamına gelir.

Başlangıçlar ve şirketler, enerji dağıtım, eczacılık, hukuk, emlak ve tedarik zinciri yönetimi gibi birçok alanda DLT’yi kullanmanın yollarını deniyor.

Şirketler teknik bir geçmişe sahip insanlar almaya başlıyor. Firmalar gibi, Coinbase, Oracle, IBM, tüm mühendislik ve teknik altyapıya sahip doğru kişileri işe almaya hazırlanıyor.

Yazılım mühendisleri, teknoloji mimarları ve ön uç mühendisleri gibi daha fazla uzmanlık gerektiren rolleri takip ediyor. Temel olarak, teknoloji, bilim ve mühendislik işleri blok zincirleme teknolojisi dünyasında büyük bir büyüme potansiyeline sahiptir.

Blockchain becerilerine sahip bireyler için böyle büyük bir talep olması sürpriz değil. Tüm dünyada devrimci 21. yüzyıl teknolojisini kucaklamak için katıldık.

Geçmişte, Hong Kong merkezli teknoloji şirketlerinin, kriptoyla ilgili yetenekli çalışanların ilgisini çekmek için ofis alanlarına aşırı miktarda para harcamaktan korkmadığı haber yayınları tarafından rapor edilmiştir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here