• Bitcoin, 4 bin ABD Dolarını ihlal ettikten sonra tekrar temel seviyeleri kırar.
  • Uzun vadeli dip henüz yerinde değil.

Kripto para birimlerinin poster çocuğu olan Bitcoin , 4.000 $ ‘ın altına düştükten sonra bazı kilit seviyelerden ayrıldı ve şu anda en büyük kripto için henüz uzun vadeli dipler bulunmadığı için 3.000 $’ ı ihlal etme riski altında.

BTC / USD ticareti günlük 3.633 $ ‘dan ve gün için% 1’den az bir aralıkta – tipik düşük hacimli ve hatta daha düşük oynaklık hafta sonu ticareti. Bu haftanın başlarında, Bitcoin ve diğer tüm büyük madeni paralar, tekrar tekrar büyük bir düşüş kaydetti ve BTC’nin 4.000 $ ‘ı tekrar kırmasıyla sonuçlandı ve bunun sonucunda kısa vadede (180 dakika) ve uzun vadede bazı kilit seviyeler kırıldı. günlük) çizelgesi.

180 dakikalık grafikte BTC, 3.100 dolar civarında geçici bir dip kazandıktan ve bir miktar yükselme eğiliminden sonra yükselen önemli bir trend çizgisi desteğini kırdı. Bu sıçramada, günlük grafikte azalan trend çizgisi direncini aşmaya çalıştı – bir kez Novemeber’in sonlarında, sonra tekrar Noel etrafında ve bu hafta Salı günü yapılan son deneme. Her zaman başarısız olan ve sonunda ayılar savaş alanını kontrol altına aldı. Boğaların Kasım ayının en düşük seviyesine kadar devam etme kararlılığı ve önümüzdeki günlerde 3.000 $ şiddetli bir şekilde test edilme olasılığı vardır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here