FCA, kripto para birimi işlemlerine daha fazla dikkat gerektirir.

Bitcoin boğaların iyileşmeyi talep etmek için uzun bir yol var.

BTC / USD, erken başlangıçlardan 6.860 $ ‘a gerilerken, çoğunlukla gün başından bu yana değişmedi. Dijital para No.1, salı günü geçen bir hafta sonundan sonra salı günü.

Bu arada, İngiltere’nin Finansal İdare Kurulu, banka CEO’larına kripto paralarla ilgili potansiyel riskleri hatırlatmak için zaman ayırdı . İngiliz düzenleyicinin bu türden uyarılar yayınladığı ilk zaman değil, ama en son girişimde bankaları kriptoasset’lerle uğraşan müşterilere özel ilgi göstermeye çağırıyor. Yani, FCA, kara para aklama karşıtı korumayı ve mevcut mali suç çerçevelerine uygunluğu sağlamak için gerekli özenin önemini vurgulamaktadır.

Bitcoin teknik

Gün içi perspektiften bakıldığında, BTC / USD şu an 100-SMA , şu an 6,874 ABD dolarıdır. Bu seviye başarılı bir şekilde geçilirse kurtarma, bir sonraki yerel hedefe doğru 6,900 ABD Doları ve 7,000 ABD Doları’na kadar uzatılabilir. Destek 50-SMA tarafından 6,790 $ ‘dan üretiliyor, bunu Pazar gününün en düşük seviyesi 6,652 $ olarak gösteriyor.

Uzun vadede, Bitcoin boğalar $ 7.000, ardından 8,300 $ (50-DMA) ile nihai hedefi ile istikrarlı bir iyileşme sağlamak için% 23.6 Fibo olan 7.683 $ ‘ın üzerinde para almak zorunda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here