BTC / USD 6,600 $ talep etti ve hatta 6.700 $ ‘ın üzerinde işlem gördü.

Kritik direnç, 7.000 $ ‘lık uzun vadeli kilit engelinin 6,800 $ önünde.

“Yok hayır. Herhangi bir müşterinin kriptoya maruz kalmayı istemediğini sanmıyorum… ”dedi BlackRock CEO’su.

Bitcoin fiyatı Pazartesi günü işlem sırasında bir iyileşme trendi yol açtı. Dijital varlıkların çoğu, geçtiğimiz hafta aşırı düşüşün ardından yükselen sınırlayıcı inatçı direniş engellerini düzeltmişti. Bitcoin fiyatı, direnci kırdıktan sonra iki saatten az bir sürede% 5’in üzerinde artış gösterdi. BTC / USD 6,600 $ talep etti ve hatta Pazartesi Akşamı’nda 6.700 $ ‘ın üzerinde işlem gördü.

Fiyat hareketi, 1 saatlik zaman çizelgesinde gözlendiği gibi çift-üst model oluşturdu. Ancak, trend şu an yükselişte ve BTC / USD daha fazla düzeltme yapmak için bastırıyor. 6,750 $ seviyesinde karşı karşıya olmak için acil bir direnç var, ancak kritik direnç 7000 $ ‘dan uzun vadeli kilit engelinin 6.800 $ önünde.

Bitcoin fiyatı yazım sırasında 6,700 $ ‘ın üzerinde işlem görüyor, bu seviyenin üzerindeki bir destek ise alıcılar için çok önemlidir. Flipside, düşüşler devam ederse, 6,600 $ başka bir destek alanı iken, önceki direnç de 6,400 $ ‘lık bir çapa olarak çalışacak.

Haberler BlackRock; Bir yatırımın pazartesi günü 16’ndaki yükseliş eğilimini ateşlediğine inanılan bir yatırım şirketi olarak kripto para birimleri arıyor. Ana akım medyada ortaya çıkan öyküde, haberin sadece bir söylenti olduğu anlaşılıyor. BlackRock CEO’su pazartesi günü yaptığı açıklamada, şirketin bloğu zincirleme teknolojisini dikkate aldığını, ancak söz konusu sayısal varlıkları göz önünde bulundurmadığını açıkladı.

BlackRock CEO’su Larry Fink, medyanın bildirdiğinden farklı olarak, firmadaki müşterilerin “kripto para için büyük bir talep” ifade etmediklerini belirtti. Larry Reuters ve Pazartesi günü Bloomberg ile yaptığı röportajda yorumlarını yaptı. Şirkette müşterinin kripto-para birimine maruz kalmayı istemesiyle ilgili bir soruya yanıt verirken, Fink şunları söyledi:

“Yok hayır. Herhangi bir müşterinin kriptoya maruz kalmayı istemediğini sanmıyorum… “Ben bunun içinde olmam gerekiyor” diyen bir müşteriden haber alamadım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here