• Bitcoin kasvetli haftanın başlangıcı ikinci güne giriyor.
  • Bitcoin boğaları, 11.200 $ destek ve yıl boyunca 12.000 $ ‘ın üzerindeki fiyatı tekmelemek için mücadele ediyor.

Bitcoin ayıları 11.200 $ ‘lık kilit desteği tehdit etmeye devam ediyor. Bu, geçtiğimiz haftaki seansın olumlu yönde kapanmasına rağmen, haftanın alım satımının kasvetli bir başlangıcını takip ediyor. Bitcoin ayıları dünden beri sinir krizi geçiriyor. Bununla birlikte, alıcılar sadece yukarıdaki fiyatı sürdürmekle kalmayıp, aynı zamanda Bitcoin’i 12.000 $ ‘a çıkacak muhteşem bir harekete zorluyorlar.

Halen, 50 Basit Hareketli Ortalama (SMA) 1 saatlik grafik (11.400 $ ) altında fiyat 11.321 $ ‘dan başlamaktadır . İşlemciye 12.000 $ üzerindeki tutku tutkusu mevcut, ancak asıl hareket alıcıların Bitcoin fiyatını düşen üçgen modelinden gönderme yeteneğine bağlı olacaktır .

Hakim eğilime göre, Bitcoin’in 11.200 ila 11.400 dolar arasında yatay hareketler yapma eğiliminde olduğu görülüyor. Teknik resim yaklaşan hareketi özellikle Hareketli Ortalama Yakınsama Ayrışması (MACD) seviyesi 0.00 olarak vurguluyor.

Acı gerçek, Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) yavaş yavaş aşırı satmaya doğru kaymasıdır. Hızlı bir keskin hareket beklenmediği sürece , Bitcoin desteğe daha yakın kayabilir.

BTC / USD 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here