7.300 Dolara düştükten sonra, Bitcoin kuvvet topladı ve hafta sonu boyunca 8.000 Dolara geri döndü. ‘Bu iyi bir işaret’ yatırımcıları düşündüler ve BTC’yi birkaç gün daha tutmaya karar verdiler . Onların örneğini takip ediyor musunuz? Bunun doğru bir strateji olup olmadığını ve kısa vadede Bitcoin fiyat tahminleri hakkında tradingview kullanıcılarının ne düşündüğünü öğrenelim .

Ayı işaretler yok edildi

BTC 10.000 $ 'a ulaşmada itici güç sağlayabilir

Grafiğe alan yöneticilerden bakın: Grafikte güçlü destek ve direnç seviyelerini gösteren çok sayıda çizgi görüyoruz. En önemli göstergelerimizden biri olan hacim artmaya devam ediyor. Bu hafta Aralık 2018’den bu yana Bitcoin ayı piyasasının en altına düştüğü zamanki en yüksek ses seviyesi çubuğuyla kapanmayı istiyoruz. Şimdi eğilim tam olarak değişti, haftadan haftaya daha yüksek ve en düşük seviyelere bakıyoruz.

Umutlarımıza ve beklentilerimize rağmen, BTC bu başarıya devam etmeden önce geri çekilebileceğinden (kırmızı ok) yana doğru (mavi ok) bir araya getirebilir. Şu anda en olası senaryo nedir? Boğa güreşi! BTC yukarı ve yukarı çıkacak!

Niye ya? Piyasa hissi düşüş eğiliminden yükselişe geçtiği için, ayılar herkesin kaybolduğuna inanana kadar yok olacak. Sadece Bitcoin’in düzeltip alçaltması mümkün olmadığında, fiyat tam olarak düşmeye başlayacaktır.

Bu yüzden gitmeden ve geri çekilmeden önce, 10,000 dolar veya daha fazlasına başka bir itici güç görelim.

BTC bir süre boğa kalmaya devam edecek

Genel BTC piyasası hala yükselişe benziyor

KWA, Bitcoin’in en yakın geleceği konusunda oldukça iyimser. Her iki şekilde de harika olacağından emin! 7.300 $ ‘dan 7.600 $’ a kadar haftalık bazda önemli bir kapanış yaşandı, bu da yılların devam ettiği trendde (beyaz kanalın en üst sıralarında) fiyatını koruyor. Sarı dairelerde gördüğümüz gibi, bu en son gerçekleştiğinde, fiyatların izlenmesi için haftalarca tırmanmaya devam etti. Ayrıca, 20 ve 40 haftalık hareketli ortalamalar geçişe daha yakındır.

Hepsi-hepsi-hepsi haftalık grafik boğa görünüyor. Fiyat çarpıcı bir şekilde yükselmeye ve düşmeye devam edebilir, ancak Bitcoin bir süre daha boğa kalmaya söz veriyor.

8.400 ABD doları yeniden test edilebilir

8.500 dolar güçlü bir direnç

Son Bitcoin performansını (bu yıl) inceleyen SonicDeejay, BTC’nin geçtiğimiz Mart ayından bu yana yukarı yönlü hareket ettiğini açıkladı. 8,500 dolarlık bölge şu an için güçlü bir direnç gösteriyor ve kırılması kolay değil. Piyasa ilk önce itip çekecek ve sonunda yükselecek.

Yavaş ve sessizce girmeliyiz. Hemen kazanmak için gitmeyin. En yakın hedefimiz 8.400 $, 9.600 USD ise daha güçlü bir direniş görevi görüyor.

BTC 10 bin dolara yöneldi

BTC 7.900 Doları test edebilir ve geri dönebilir

Şu anda, Bitcoin 38.2 FIB seviyesini 9,512 $ ‘da test etmeye gidiyor. Ondan önce, 8,830 dolar civarında biraz direnç göstereceğiz. FOMO da geliyor. 8,200 $ seviyesindeki ciddi bir reddedildikten sonra BTC, 7,700 – 7,900 dolar alanını tekrar test ediyor olabilir. Ama kim bilir – direncin üstesinden gelebilir.

Açıkçası, Bitcoin görkemli yükselişinden sonra pes etmek için acele etmiyor ve tekrarlamaya hazırlanıyor. Ticaret için mükemmel bir zamandır, bu nedenle BTC dalgalanmalarını takip edin ve şansınızı kaçırmayın – BTC’nin 10.000 $ seviyesine ulaşması için hala bir fırsat var.

Bitcoin fiyat çizelgeleri TradingView’den alınmıştır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here