• Bobby Lee, bitcoin’in fiyatının bir sonraki baloncuğun ardından 100.000 – 200.000 $ ‘a çıkacağını tahmin ediyor.
  • Yeni gelenlerin net varlıkların yüzde bir ila ikisini bitcoin’e tahsis etmesini önerir. 

Kripto cüzdanı Ballet’in ve BTCC’nin eski CEO’sunun kurucusu olan Bobby Lee, bitcoin fiyatının önümüzdeki birkaç yıl içinde 100.000 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Litecoin yaratıcısı Charlie Lee’nin kardeşi olan Lee, 2018 kripto durgunluğu gibi başka bir baloncuğa maruz kaldıktan sonra bitcoin fiyatının bir önceki seviyesine göre beş veya on kat artacağını tahmin ediyor. 

Malta AIBC Zirvesi’ndeki bir röportajda konuşan Lee, yeni kripto cüzdanı Ballet’in lansmanını yaptı. Diğer donanıma kıyasla, Ballet, kripto para birimi endüstrisine yeni başlayanlar için basit ve kullanıcı dostu bir cüzdan olarak pazarlanmaktadır. Lee, dijital bitcoin ve altcoin formatlarını benimsemeye engel olarak adlandırdı, bu yüzden bale uygulama entegrasyonu ile birlikte elektrikli olmayan bir cüzdan olarak açılıyor. 

Kripto-kasetlere yeni yatırımcılar için önerileri sorulduğunda, Lee bir bitcoin “maksimalist” olduğunu açıkladı ve bütün arkadaşlarına ve ailesine BTC’deki net varlıkların% 1-2’sini yatırmalarını önerdi. 

Lee ayrıca, bitcoin’in pazarının trilyon dolarlık potansiyelinin bir parçası olduğunu ve bir sonraki baloncuğunun ardından üssel olarak artacağını tahmin etti. 

Bitcoin fiyatı dalgalar halinde gider. Her sözde balon, her FOMO koşusu, bir önceki yüksekliğin on ya da yirmi katına kadar çıkabiliyordu. Bu yüzden bir sonraki kişi bitcoin başına kolayca 100.000 dolar veya 200.000 dolar kazandırabilir … Bu yüzden önümüzdeki beş ila on yıl içinde kesinlikle biraz artacağını düşünüyorum.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here