• Binance Coin fiyatı, simetrik üçgen modelinden koptuğundan bu yana% 45 arttı.
  • BNB, piyasa değeri açısından en büyük üçüncü kripto para birimi olarak sıkı bir şekilde konumlandı.
  • Desen ölçülen hareket hedefi 418,30 $ ‘dır .

Binance Coin fiyatı bugün tüm zamanların en yüksek seviyelerini yazdırıyor ve 30 Mart’taki simetrik üçgen kopuşundan% 45’lik etkileyici ralliyi sürdürüyor. İlerlemenin gücü, BNB’yi ölçülen 418,30 $ ‘lık hareket hedefine çok yaklaştırdı. Yine de, hacim eksikliği, yükselişin temel Fibonacci uzatma seviyelerinde devam etmesini isteyen yatırımcıları uyarmalı.

Binance Coin fiyatı, psikolojik açıdan önemli olan 400 doları temizledi

BNB’nin yükselişi, altcoin’i önemli miktarlarda hareket ettirmeye başladıkları için kripto para birimi balinalarını uyandırdı. Örneğin, bir kripto para birimi analiz firması olan Whale Alert, dün Binance borsasından FTX borsasına 16.500 BNB transferini içeren 5,72 milyon dolarlık bir işlem bildirdi.

BNB büyüyen değeri Binance kullanıcıları ödülleri kazanmak ve yeni listeleri katılmaya Binance Launchpool yoluyla daha düşük maliyetli ve teneke tehlikede BNB kendi bozuk para alım satım ücretleri ödeyebilir gerçeğine atfedilebilir. Ayrıca Binance, kısa süre önce Binance Pay ve Binance Card’ı tanıttı.

BNB, kısa vadede dijital para birimi için bir konsolidasyon öngören bir dönüm noktasına ulaştı . Konsolidasyonun derin olması beklenmiyor, ancak daha çok zamanda fiyat karşısında bir düzeltme olacak. 

BNB, günlük kapanış bazında 418.30 $ ‘lık ölçülen hareket hedefi ile yarışırsa, 1.382 Fibonacci uzantısını 469.86 $’ dan, ardından 1.618 uzantıyı 546.16 $ ‘dan test etme olasılığını yükseltir.

BNB / USD günlük grafik

BNB / USD günlük grafik

Destek, tüm zamanların en yüksek seviyesi 368,29 dolardan başlıyor ve konsolidasyon sırasında bir mıknatıs olmalı. Daha derin bir düzeltme, önce 21 günlük basit hareketli ortalamada (SMA) desteği 110.06 dolarda, ardından simetrik üçgen deseninin azalan trend çizgisini 270.00 dolarda, ardından 50 günlük SMA’yı 264.06 dolarda bulacak.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here