Binance Coin ( BNB ), 19 Mayıs’ta düşüş trendi çizgisinin üzerine çıktı, ancak boğalar daha yüksek seviyeleri koruyamadı . 21 Mayıs’ta ayılar yine fiyatı düşüş trendi çizgisinin altına sürükledi. Bu, daha yüksek seviyelerde alıcı eksikliği olduğunu göstermektedir.

BNB – USD günlük grafik. Kaynak: Tradingview

BNB – USD günlük grafik. Kaynak: Tradingview

Ancak, olumlu olan şey, boğaların 50 günlük SMA’yı (15.86 $) savundukları ve şu anda CoinMarketCap’teki 8. sıralı kripto varlığını aşağı trend çizgisinin üzerinde itmeye çalıştığıdır.

Başarılı olursa, ayıların güçlü bir savunma yapmaları muhtemel olan 18.1377 dolarlık bir ralli mümkündür. 18.1377 dolarlık bir kırılma, 21.50 dolarlık bir mitingle sonuçlanabilir.

BNB / USD çifti düşüş trendi çizgisinin üzerinde devam edemezse düşüş senaryosu devreye girecekti. Böyle bir durumda, ayılar çifti 50 günlük SMA’nın altına batırmak için başka bir girişimde bulunacaklar. Başarılı olursa, 15 dolar ve altında 13,65 dolar olarak daha derin bir düzeltme mümkündür.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here