Çevrimiçi markalaşma şirketi Scoota pazartesi günü yaptığı duyuruda, Ternio’yu programatik reklam kampanyalarında tercih edilen bir engelleme ortağı olarak ekledi . Otomatik, marka güvenliği sağlayan şirket, BMW, IKEA, Land Rover ve Whole Foods Market gibi üst düzey müşterilerle çalışmaktadır. Ternio’nun blockchain tabanlı ağı, müşterilerin reklam harcamalarının tam olarak şeffaflığını kazanmalarına yardımcı olacak ve onlara reklam tedarik zincirinin daha doğru bir görünümünü sunacaktır.

Reklam Harcamaları için Tam Programatik Platform
Blockchain tabanlı reklam kampanyası, müşterilere daha iyi şeffaflık sağlayacaktır. Lexicon, yüksek işlem yapan blockchain’i kullanarak, müşterilerin reklam harcamaları artık daha şeffaf olacak. Tam programlı platform, marka güvenliğinden veya yaratıcı uygulamadan ödün vermeden, son derece ilgi çekici ve zengin reklam biçimlerinin oluşturulmasına ve global olarak sunulmasına olanak tanır.

Bu ortaklık, Whole Foods Market, IKEA, Land Rover ve BMW gibi en tanınmış dijital pazarlama markalarına kadar uzanacaktır. Bu markalar, reklam harcamalarını gösterim başına esas alarak dikkate alır.

Platform için Neden Scoota Önemlidir?
Scoota’nın öncü platformu, teklif verenlerine dinamik olarak bağlanan anormal tespit teknolojisi ile geliyor. Bu, hileli trafiğin azaltılmasına ve reklam harcamalarından gerçek zamanlı olarak kaldırılmasına yardımcı olur. Bu, markaların dinamik olarak büyümesine yardımcı olur ve yeni bir ışıkta alan adı doğrulaması ve görüntülenebilirliğe yaklaşır.

Blockchain teknolojisinin eklenmesi, değiştirilemeyen dağıtılmış defterlerin gücünü kullanarak Scoota platformunu daha da şeffaf hale getirir. Scoota’nın sunduğu teklifler, dijital reklam dünyasındaki öncü blockchain çözümlerinden biri haline gelecek. Scoota ve müşterileri, atık miktarını azaltabilir ve reklam harcamalarından daha fazla değer elde edebilir.

Buna ek olarak, müşteriler reklam dolandırıcılığını azaltabilir ve reklam harcamalarının nerede harcanabileceği konusunda daha fazla netlik kazanabilirler. Ternio’nun kurucu ortağı Ian Kane, Scoota’nın önerilerini şöyle söyledi:

“Ternio’yu Scoota’nın satın alma platformuna entegre ederek, reklamverenler programlı bir ortamda yürütülen her reklam gösterimi hakkında ayrıntılı bilgi edinecek.”

Scoota’nın kurucusu ve CEO’su James Booth, teknolojinin reklam teknolojisinin yerini değiştirebilme yeteneğine sahip olduğunu söyleyerek blokajları büyüleyici buluyor. Ayrıca, az sayıda işletmenin çevik bir engelleyici çerçeve kullanabileceğini iddia ettiğini de belirtti. “ Ternio, hız mücadelesinde teslim eder; Müşterilerimizin yararı için birlikte neler yapabileceğimizi keşfetmek konusunda gerçekten heyecanlıyız ”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here