Bloomberg’in analistleri, 24 Ekim’de yayımlanan bir analize göre , Bitcoin ( BTC ) ‘nin düşük volatilite seviyelerinin geçtiğimiz günlerde madalyonun bir dip bulması sinyalini verdiğini düşünen uzmanların saflarına katıldı .
Bloomberg tarafından analiz edilen veriler, Ekim ayında BTC’nin sadece bir gün fiyat dalgalanmalarının (+/-) yüzde 5 veya daha fazla olduğunu ortaya koymaktadır; Ocak ve Şubat aylarında dokuz gün, Mart ayında yedi ve Temmuz ayında beş ile karşılaştırıldığında.

Bloomberg İstihbarat analisti Mike McGlone, oldukça düşük volatilite seviyelerinin “piyasayı terk eden bir spekülasyon işareti ve sonunda bir dipleme süreci” olduğunu belirtti.

Öte yandan, fiyat dalgalanmalarının azalması , kaygan olmayan bir ayı piyasası boyunca madalyonun önemli bir devalüasyonuna denk geldi : Basın süresi itibariyle, Bitcoin, yaklaşık% 52 düşüşle yaklaşık 13.350 $ ‘dan 1 Ocak’a kadar 6,476 $ seviyesinde işlem görüyor .

Paralel Bloomberg makale bugün etmiştir tezat o vardır quips geç teknoloji stoklarının, görünüşe göre “vahşi” fiyat dalgalanmaları ile Bitcoin 2018 “cansız” istikrar “yeni Bitcoin.” Bloomberg verilerine “10 günlük arasındaki spread göre NYSE FANG + Endeksinin oynaklığı ”ve Bitcoin“ 46 puanlık yüksek bir rekor kırdı ”.

Bloomberg’in analistleri, Bitcoin’in aralıklı ticaret modellerine pozitif bir bakış açısı kazandırdı. McGlone, “yüksek volatilitenin, spekülasyon dışındaki herhangi bir şey için çoğu kripto-parazit kullanımı vakalarını azaltan önemli bir faktör olduğunu” belirtti.

Londra merkezli Atlantic House Fonu Yönetiminde çok varlıklı bir yönetici olan Charlie Morris, istatistiklerin basitçe “[kripto] pazarının sakin ve dengeli olduğunu” öne sürerek şunları ekledi:

“Bu ayı piyasasının şu anda 10 aylık olduğu ve yorulduğu göz önüne alındığında, bir sonraki büyük hamle için boğa eğiliminde olacağım.”

Kripto uygulamasının CEO’su Plutus, Danial Daychopan, Bloomberg’e “duygusal tüccarların maliyeti, son çöküşün ve bununla birlikte çok fazla volatilitenin yıkandığı” gözlemledi . Düşük ticaret hacimleri , Daychopan’ın gözlemiyle uyumlu görünüyor. son aylarda ticaret coşkuları azaldı.

Bu ayın başlarında, Spencer Bogart, kripto ve bir uzman blockchain girişim firması Blockchain Capital fikirde Bitcoin “dibe” güçlü belirtileri gösteren bir tahmin olduğunu “Önümüzdeki boğa piyasası varken gelecek kripto ateş.”

Bu Haziran ayı teknik analizine göre, futures broker Bill Baruch da benzer bir noktaya değindi : “Bir dip, bir fiyat değil, bir süreçtir. Şimdi [BTC] fiyat ve volatilitesi dünyaya geri döndü, bu dipleme süreci başlayabilir. ”

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here