Çapraz zincir yakma protokolü olan BlackHole Protokolünün ve açık kaynaklı, kurumsal düzeyde, uyarlanabilir bir blok zinciri platformu olan NULS’un stratejik bir ortaklığa girdiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz . Her iki taraf da ilk token değişimi, kaliteli varlık karşılıklı tavsiyesi, en son durum araştırması ve ekolojik kaynak paylaşımı konularında yakın işbirliği yapacak.

NULS , geliştiriciler için hızlı iş çözümleri sunan açık kaynaklı, kurumsal düzeyde, uyarlanabilir bir blok zinciri platformudur. Mikro hizmetler, akıllı sözleşmeler, zincirler arası birlikte çalışabilirlik ve anında zincir oluşturma özelliklerine sahip NULS, blok zinciri benimsemesini kolaylaştırmada yeni bir endüstri standardı belirliyor.

BlackHole Protokolü ve Ethereum ağdan iginates ve yavaş yavaş Polkadot, BSC, Heco, SOL yayıldı ve sonunda bütün blockchain dünyada. Herhangi bir kullanıcı veya proje yöneticisi, eski Jetonu yeni bir Jetona kalıcı olarak yakmak için $ BLACK ve eski jeton LP’si tutarak bir yazma havuzu oluşturabilir.

Daha fazla nuls hakkında bilgi için ziyaret edin nuls.io ve sohbete dahil Telegram veya Reddit . En son haberler ve güncellemeler için Twitter’da NULS’u takip ettiğinizden emin olun Bizi Facebook , Steemit ve GitHub gibi diğer sosyal ağlardan da takip edebilirsiniz .

NULS – Hiçbir Şey Blockchain’i Daha Kolay Yapmaz

BlackHole Protokolü

Web sitesi https://blackhole.black

Twitter https://twitter.com/blackholeburn?s=11

Telgraf https://t.me/BlackholeProtocolOfficial

Orta https://blackholeprotocol.medium.com/

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here