Vitalik ve Tron Vakfı CEO’su Justin Sun, blokajların akıllı sözleşmeler dünyasını yönettiği, ikincisi Ethereum’dan ayrıldığı ve 2018’de kendi ana ağında ve Q2 2020’de piyasaya sürüldüğü için aynı anda devam ediyor.  

Ethereum’un kurucusu, 16 Nisan 2020 Perşembe günü takipçilerine gönderilen bilinçaltı bir tweet’te Tron Ağı’nda gölge attı. Vitalik’in son tweet’i (şaşırtıcı bir şekilde belirli bir projeden bahsetmediği) doğrudan Tron’a yönelik olabilir ve tekrar tekrar söyledi. iyi pazarlamaları var. En son mesaj, Vitalik ve Ethereum’un topluluğunun “intihal” markalı BitTorrent logosunun açılışından saatler sonra geliyor.

BitTorrent, Vitalik / Sun’un son savaşının merkezinde yakalandı

BTFS’nin yeni logosunun piyasaya sürülmesinin ardından, Ethereum topluluğunun bir kısmı, BitTorrent’in blok zinciri tarafından kullanılan İnternet Dosya Sistemi logosunu intihal etmekle suçlayan en son gelişiminde yer aldı. Ancak BitTorrent iddialara cevap verdi,

“Onlarca yıldır teknolojimizi mükemmelleştiren #BitTorrent’i suçlamak hoş değil. #IPFS minnettar olmalıdır BitTorrent, bu sektörde lider olarak başkalarının izlemesi için yol açar. Birleşik olmalıyız! #BitTorrent, teknolojimizi kopyalamak / yapıştırmak için sizden hiçbir zaman ücret bile almamıştı & #IPFS, anlamsız sahte suçlamalarınızla bize saygısızlık etmek yerine minnettar olmalısınız. ”

Ancak, Sun’ın ele geçirilmesinden bu yana BitTorrent’i sürekli eleştiren Vitalik, dosya paylaşım platformunun büyük ölçüde merkezileştirildiğini belirtti. Ayrıca, Justin Sun’un 2018’deki platformunu satın aldığından beri platform üzerindeki etkisini sorguluyor.

Vitalik, Tron’a bilinçaltı bir mesaj gönderdi

Yukarıdaki bağlantıdan sadece bir saat sonra gönderilen bir tweet, Vitalik onları iki ana sınıfa ayıran farklı projelerden bahsetti: pazarlama ve temel teknoloji. Üç proje, iyi teknolojiye ve kötü pazarlama, iyi pazarlama ve kötü teknolojiye sahip olanları ve “mahsulün en iyisi, iyi pazarlama ve iyi temel teknolojilere sahip olanları içerir.

Tron’un yıllar boyunca gösterdiği yoğun çaba ve Vitalik’in ağ teknolojisini sürekli olarak ezmesi, Tron’da başka bir kazı gibi görünüyor.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here