• BitPay, Binance’in BUSD’sinin borsada desteklenen stabilcoinlere eklendiğini duyurdu.
  • BUSD desteği, yaklaşık iki milyon kullanıcısı olan BitPay cüzdanından hayata geçirildi.

BitPay kripto borsası geçtiğimiz günlerde Binance’in stabilcoin – BUSD için destek eklediğini açıkladı. Yeni kripto para birimi desteği, yaklaşık iki milyon kullanıcısı olan BitPay cüzdanından yayıldı. BitPay satıcı desteğinin bu hafta sonuna kadar yayınlanması bekleniyor. Bu, işletmelerin BUSD aracılığıyla sınır ötesi ödeme yapmalarını sağlayacaktır. 

Borsa ayrıca, blockchain tabanlı hayırseverliği artırmak isteyen kar amacı gütmeyen Binance Charity Foundation’dan gelen tüm bağışları da işleyecek . BitPay CEO’su Stephen Pair, şunları söyledi:

BUSD ile BitPay, global ödemeler alanındaki tüm müşterilerimiz için blockchain ödeme seçeneklerini, ABD dolarının istikrarı ile blok zincirinde ödeme esnekliği isteyen genişletiyor. Binance ile ortaklık, Binance Exchange’in küresel etkisinden yararlanarak sınır ötesi ödemeleri işletmeler için basit ve kolay hale getirmekle ilgilidir.

BitPay, sadece dört ay önce ödeme seçenekleri olarak sabit paralar eklemeye başladı. Bunlar arasında Coinbase’in USD Coin’i (USDC), Gemini Dollar (GUSD) ve Paxos Standard token (PAX) Prior vardı. 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here