Bitcoin’in boğalar sırasında 40 bin dolarlık bir değere ulaşacağını tahmin eden kişi Michael Novogratz, CNBC’nin Hızlı Parası’nda yükseliş eğilimini sürdürmeye devam etti ancak bu sefer çılgınca bir hedef vermedi ancak neden hala Bitcoin ve kripto para birimlerinde yükseliş yaptığını açıkladı.

Bitcoin fiyatı yavaş yavaş ama kesinlikle artacak
Kripto yatırım işini yürüten Michael Novogratz, Galaxy Investment Partners, kripto paraların geri dönüş yapacağına ve kurumsal paranın boğaların bu ayağını süreceğine inandığını söyleyerek görüşünü dile getirdi. Ona göre, bu sektörde muazzam bir büyüme oldu. Endüstri büyüdükçe, işletmelerin burada kalmaya devam ettiğini gösteren pek çok insan buna bağlanıyor. Fiyatların ve pazarların gerçek yatırımları göstermemesine rağmen, özel sektörde yer yatırımlarının çok fazla gerçek olduğunu belirtti. Bahsetti

“Bozuk para piyasası bozuk paralar vardı, özel yatırımlar, yetenekler ve gerçek para yatırımcılarının paraya yatırım yapması için gerekli kripto altyapısını inşa eden kurumlarda boğa piyasasıydı.”

Ayrıca kurumların hazırlandığını gördüğünden bahsetti. Goldman Sachs ve ICE’s Bakkt’ın girişinin kriptolar için sahneyi nasıl değiştirdiğini ve belki de önümüzdeki 3 ila 6 aylık dönemde hedging fonlarından ve emeklilik fonlarının fiyatlara ulaşmasından kaynaklanan kriptolara akan büyük paralar olacağını anlattı. Ama bunun ani bir yükseliş olmayacağı konusunda uyarıyor. Kurumsal paralar ayık olarak gelecek ve Bitcoin’de kademeli olarak büyümeye devam edecektir. Fiyatlarda büyük büyüme ve tüm zamanların en yüksek seviyelerini göreceğimize inanıyor, ancak yıl sonuna kadar gerçekleşmeyecek. Gelecek 4 ila 5 yıl içinde, verileri doğrulayan küresel merkezi olmayan süper bilgisayar olan Web 3.0, tüm projelerin ve madeni paraların inşa edilmeye çalışıldığı sırada ortaya çıkabilir.

Ayrıca bir isim vermeden, büyük bir bağış fonunun bir Bitcoin Fonu’na yatırım yaptığını ve fiyatların yükselmeye başladığını söyleyerek, geçen yıl bir perakende FOMO’nun olduğu gibi herkesin bir inandıkları şeyin bir parçası gelecek olabilir.

Altcoinlerle kıyaslandığında, bitcoin, konuştukları yatırımcıların bitcoins yatırımlarıyla başlamak istedikleri ilk şeyden daha iyi performans gösteren ilk kişi olacağını belirtti.

Dün çeşitli medya kurumları tarafından piyasaların “satıcı yorgunluğunu” vurduğunu ve fiyatların dibe vurduğu inancını tekrarladığını belirtti. Sosyal medyada kripto için geçen hafta “altını” denilen Yahoo Finance’ın ikinci yıllık “Tüm Piyasalar Zirvesi” Novogratz’a verdiği demeçlerin bir parçası olarak, Bitcoin’in bu yıl boyunca aldığı fiyat düşüşleri yeni istikrarını gösterdi.

“Bitcoin 6,000 dolar tuttu. Evet, en yüksek seviyededir, fakat kendisini bir değer deposu olarak kurmuştur ”diyerek Reuters tarafından aktarılan dinleyicilere şunları ekledi:

“Bence kurumlar yatırım yapmaya yöneliyor. Ne kadar oldu, şok oldu. ”

Novogratz’un pozitifliği her zaman kriptoların yanında olmasına rağmen, iyi zamanların kriptolar için henüz gelmediğine inandığına dair bu açıklamaların bir anlamı vardır ve geleceğin Web 3.0 ve merkezi olmayan bir işletme ile geleceğin nasıl olabileceğine dair iyi bir fikir verir. dünyada.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here