Pazartesi (2018 5 Kasım) günü, daha ana akım haline kripto bir diğer işareti de, Oscar ödüllü Amerikalı oyuncu Gwyneth Paltrow , Bitcoin hakkında daha spesifik bir tweeted makale (röportajda şeklinde Bill Barhydt , kurucusu ve CEO’su Abra ) kriptoparaların temelleri hakkında çok popüler “goop” web sitesinde yayınlandı ve onlara nasıl yatırım yapılacağı.

Goop kendisini “altı temel sütun üzerinde yer alan kökleri olan bir yaşam tarzı markası” olarak tanımlamaktadır : Sağlık, Seyahat, Yiyecek, Güzellik, Stil ve İş. 2008 sonbaharında “Gwyneth Paltrow’un mutfağından haftalık haftalık haber bülteni olarak” hayata başladı. Paltrow, “tarafsız seyahat önerileri, sağlık merkezli tarifler ve arkadaşlara alışveriş keşiflerini organize etmek için bir yer” istiyordu ve aynı zamanda sağlık, zindelikilgili kendi sorularını da sormak istedi.

Bu, dün Paltrow tarafından gönderilen tweet.

Başlangıç ​​yatırımcısı ve teknoloji girişimcisi Bill Barhydt, 2014 yılında Saratoga, Kaliforniya’da kurulan Barhydt tarafından kurulan Abra’nın CEO’sudur. Abra, 2015 yılında mobil uygulamasının (iOS ve Android için) beta sürümünü piyasaya sürdü. 28 kripto para almak, satmak ve saklamak: Augur (REP), Temel Dikkat Token (BAT), Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Altın (BTG), Cardano (ADA), Dash (DASH), DigiByte ( DGB), Dogecoin (DOGE), Eter (ETH), Etereum Klasik (ETC), Golem (GNT), Litecoin (LTC), Lisk (LSK), Monero (XMR), NEM (XEM), NEO (NEO), OmiseGO (OMG), QTUM (QTUM), Dalgalanma (XRP), Durum (SNT), Stratis (STRAT), Yıldızlar (XLM), TRON (TRX), Verge (XVG), Vertcoin (VTC), Zcash (ZEC) ve 0x (ZRX). Abra cüzdanı birden fazla şekilde finanse edilebilir, ancak kripto kullanmak isterseniz, doğal olarak desteklenen madeni paralardan birini kullanmanız gerekir, i. e. BTC, LTC veya BCH.

Goop’un makalesi “Bitcoin ve Kriptoparaların Temelleri – ve Nasıl Yatırım Yapılacağı” başlıklı. Bu temelde, “Bitcoin nedir?”, “Bitcoin nereden gelir ve nasıl yaratılır? Nerede bulabilirim?” Gibi soruları kapsayan Bill Barhydt ile bir Soru Cevap ve Cevap “,” Bir blockchain nedir ve nasıl çalışır? ? “ve” Kripto para birimine yatırım yapan yeni bir yaklaşım nasıl olmalı? ”

Barhydt’ın sorduğu daha ilginç sorulardan biri de “Bu yatırım alanında gördüğünüz yaygın hatalar veya yanlış anlamalar var mı?”. İşte nasıl cevap verdi:

Tüm bu ironi bunun tüm internet kendisi çok insan tüm kumar ve pornografi hakkında olduğuna inanıyordu orta ve 1990’ların, gelişti tam olarak aynı şekilde ortaya çıkıyor olmasıdır. Bugün bunun doğru olmadığını biliyoruz. ”

Twitter’da, bu, kriptoasset analitik firması CoinMetrics’in kurucu ortağı olan Nic Carter’ın Paltrow’un tweet’ini nasıl karşıladığıydı:

Ancak, bu, Paltrow’un kripto uzayında ilk defa yer almadı. Abra’nın 1 Ağustos 2018 tarihli blogunda yayınlanan bir yazıya göre , Barhydt firmanın danışmanı olarak Paltrow’u seçti. Abra, Apple Music’in “Planet of the Apps” programının bir bölümünde yer aldı. Onun app yardımcı olun. O kadar şunları söyledi Forbes Goop CEO’su hakkında:

“Çok büyük bir katma değer oldu. O bize ağını açtı, bize değerli iş tavsiyesi, onun yüz binlerce müşteri ödeme ile bir tüketici iş yürütme onun içgörüleri verdi.”

Bu bölümün yayınlanmasından sonraki gün Barhydt şu tweet’i gönderdi:

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here