“Akıllı yatırımcı herhangi bir varsayım yapmaz, akıllı yatırımcı yapıştırıcılar toplar ve sessizlik içinde hareket eder.”

Birçoğu geçmişte, bitcoin ve Ethereum’un sonsuza kadar tırmanacağını, iki şifreli devlerin 2018’in başlangıcındaki yıkıcı düşüşü gördükten sonra düşeceğini ifade etti.

Kripto pazarında büyük dalgalanmalar gördük ve hala yatırımcılar arasındaki belirsizlik ve korkuya şahit oluyoruz.

Nomura Instinet’ten Frank Cappelleri, Bitcoin’in tutması gereken herhangi bir miting için mevcut seviyelerinden yaklaşık% 28 oranında artması gerektiğini belirtti.

Bir başka analist CNBC’de Bitcoin’in bu hafta 6.747 $ civarında destek tutmasının önemli olduğunu söyledi. Düşerse, 2,000 dolar gibi düşük bir düşüş olasılığı vardır.

Şimdi, popüler sikkelerin gerçek fiyatının devalüasyonu, problemin aslında problemin, madeni paraların güvenliğini sağlamak için doğru altyapı eksikliğinden başlaması değil, aynı zamanda yatırımcıları korumaya yönelik düzenlemelerin eksikliğinden de kaynaklanıyor.

Suçun küçük borsaların omuzlarına düştüğü ve bunun nedenlerinden birinin de, yaklaşık 40 milyon dolar kaybeden Coinrail hackinin bir başka makamı olduğu iddia edilebilir.

Diğerleri, yeniden Crypto slaydının kesmekle hiçbir ilgisi olmadığını, ancak gerçek kripto pazarının manipülasyonuna daha fazla sahip olduğunu iddia ediyor.

Şimdi paraları tutmak, 24 saat içinde% 15’ten daha fazla düşüşü kolayca görebildiğimiz için acı verebilir.

Kriptolar, düzenleyicilerden, bilgisayar korsanlarından ve reklam yasaklarından gelen önemli hitlerden bu yana tutmakta zorlanıyor.

Teknik açıdan bakıldığında, hem Bitcoin hem de Ethereumseem’in popüler Ichimocu sistemine dayalı bir düşüş modunda olduğunu görebiliriz.

Her ikisi de bulutun altında ve sistemin hatları düşüşte.

İpuçlarına dayanarak, yatırımcıların bir kez daha güven kazanmaları için popüler dijital paraların altyapısında çok hızlı bir değişim görmemiz gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here