BTC / USD 4,300 $ civarında seyrediyor.
Mati Greenspan, volatilitenin Bitcoin’in popülaritesi için iyi olduğunu söylüyor.
Bitcoin , 4.300 $ ‘lık tutacağını gösteriyor, üst sınırda 4.400 $’ lık dar bir aralıkta kilitlendi. Piyasa oyuncuları bir sonraki adımı anlamaya çalışırken, ilk dijital para uçucu bir haftadan sonra sakinleşti.

EToro’da kıdemli bir piyasa analisti olan Mati Greenspan’a göre, volatilite büyümesi kripto kitlesinin benimsenmesi konularını tartışmayı ön plana çıkardı.

“Kesinlikle, daha istikrarlı kalmaları ya da fiyatlarda yavaş ama istikrarlı bir artış görmeleri durumunda, kripto paranın kullanılması durumunda daha iyi olacaktır. Ama dürüst olalım, eğer bitcoin bugün olduğu kadar popüler olsaydı, vahşi dalgalanma için olmasa da? ”Diye konuştu.

Greenspan 2017’nin boğa serisinin kripto evrenine çok sayıda yeni kullanıcı getirdiğini düşünüyor.

“2017’nin çirkin boğa koşusu, ağa daha önce hiç görülmemiş sayıda yeni kullanıcı getirmekten büyük ölçüde sorumluydu, ancak bu, aynı zamanda heyecanın da yoldan düştüğü anlamına geliyor.”

Bitcoin teknik resmi

Kısa vadede BTC / USD, SMA50 (1-saat) tarafından 4,166 $ ‘dan destekleniyor. Bu seviye temizlendikten sonra, olumsuz yaklaşım, yaklaşmakta olan SMA200 (1-saat) ile 4,000 $ ‘a kadar uzatılabilir. 3.900 doların altında bir sürdürülebilir hareket 3,900 $ – 3.870 USD

En üstteki direnç, bir sonraki psikolojik engele 5.000 dolara geçmeden önce temizlenmesi gereken 4.500 dolarlık tıkanıklık bölgesinde yatmaktadır.

BTC / USD , 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here