Bitcoin, Temmuz ayını, bellwether kripto para biriminin neredeyse iki buçuk yıl önce tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana aylık en yüksek aylık kapanışı 11.351 $ ile kapattı. 

  • Bu aydan önce, Bitcoin Aralık 2017’de yaklaşık 20.000 dolara ulaştığından beri her ay 11.000 doların altına kapanmıştı.
  • CME’deki Bitcoin vadeli işlemleri Temmuz ayında 11.620 dolardan kapandı.
  • Haziran ayında% 3’lük bir kayıptan sonra boğa tüccarları için bir rahatlama olan Messari’ye göre, Bitcoin Temmuz ayında% 24 arttı .
  • Decosche Bank’ın eski ortağı ve Delphi Digital’in kurucu ortağı Yan Liberman, Bitcoin’in yatırımcı tabanının devam etmek için “son derece elverişli” olduğunu söyledi .
  • “Borsalardaki arz 12 ayın en düşük seviyesine yakın,” diyen Liberman, bunun uzun vadede bitcoin tutmaya yönelik güçlü bir bağlılığa işaret ettiğini söyledi. Yetkili, geçen yıl hareket etmeyen bitcoin’in arzının yüzdesinin tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu da sözlerine ekledi.
Aylık yakın-2
Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here