Bitcoin SV, kırmızı denizdeki tek yeşil alt tabandır.
Dijital para, kripto para derecesinde 5. sırada.

Bitcoin Cash ABC ve Bitcoin Cash SV, Bitcoin Cash sert çatalı sert çatalı sonucunda doğdu ve toplum için rekabet etmeye devam ediyor. Bölünmeden hemen sonra, Bitcoin ABC popülaritesi kazandı ve Bitcoin parasının yasal bir halefi olarak bazı büyük değişimler tarafından kabul edildi. Bitcoin SV, Craig Wright ve projenin arkasındaki ekibin, Bitcoin Cash markası üzerinde hak iddia edemeyeceğini ve bunun yerine kendi gelişim yollarına odaklanacağını açıklayana kadar bir yabancı gibi görünüyordu.

Bu karar, ihanetin kredibilitesini arttırdı ve küresel kripto-para birimi cinsinden derecelendirme notunu 7. sıraya taşıdı. O zamandan beri, Bitcoin SV, Bitcoin ABC’ye (şimdi birçok borsada BCH olarak anılacaktır) daha iyi bir şekilde çalışıyor ve nihayet rakibi piyasa değeriyle aştı.

Şu anda, Bitcoin SV $ 1.88B ve ortalama günlük işlem hacmi yaklaşık 300 milyon $ ile 5. sırada yer alıyor. Üstelik, bu madeni para son 24 saatte% 20 artarken, diğer alt-kodlar çift haneli kayıplara neden oldu.

BSV, 113.67 $ ‘dan Asya yüksekliğine ulaşan 108.76 $ seviyesinden el değiştiriyor. Bu anormal büyümenin temel nedenleri henüz mevcut olmasa da, madeni para, ticaret hacminin artmasıyla birlikte pozitif momentum göstermektedir.

BCH, 1,83 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip ve 7. sırada bulunuyor. Bozuk para yazım sırasında günlük bazda% 16’nın üzerinde işlem görüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here