• Araştırma şirketinin başkanı Fundstrat Global Advisors bitcoin’in büyümesine inanıyor.
  • Boğaların borsalardaki çalışması, dijital varlıkları aralıkların dışına itecektir.

Fundstrat Küresel Danışmanlar Kurucu Ortağı Tom Lee, CNBC ile yakın tarihli röportajında ​​kriptokratik para piyasası durumu hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Tanınmış bir Bitcoin boğa iyimser duruşunu koruyarak, ilk dijital para biriminin yakında yeni bir rekor kıracağını söylüyor . Bununla birlikte, piyasanın menziline bağlı ve yönlü ticaretten kaçmak için umutsuzca bir katalizöre ihtiyacı olduğunu da sözlerine ekledi. Lee borsa artışına bahis yaptı.

“Makro görünümü durduğu için Bitcoin son zamanlarda biraz durdu. Bence trendin olmadığı bir dünyada, bitcoin artmıyor. Bir sonraki büyük katalizör, bence, hisse senedi piyasalarında belirleyici bir kopukluktur, çünkü bence hisse senetleri tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığında bitcoin riskli bir varlık haline gelir. ”

Küresel merkez bankaları tarafından sömürülen teşvik edici bir para politikası yaklaşımının güçlü likidite artışına yol açacağına inanıyor. Düşük faizli bir ortam göz önüne alındığında, yatırımcılar paralarını park etmek için alternatif varlıklar arayacaktır.

“Piyasalar her zaman yeni bir şey yaparsa ve merkez bankalarının hala destekleyici olduğunu görüyoruz, likidite için iyi bir şey, bu yüzden bitcoin’e giren likidite var. Daha da önemlisi, biraz oynaklık kazanmaya ilgi duyuyorsanız, insanların bitcoin aldıklarını göreceğiniz yer ”dedi.

Lee, S&P 500’ün yıl sonuna kadar en az 3,125’i vurmasını bekliyor. Eğer tarih herhangi bir rehber ise, ralli kripto para birimi piyasasında bir başka güçlü boğa koşusu için gerekli bir ön koşul yaratabilir . 

“S & P% 15’in üzerinde olduğunda Bitcoin en iyisini yapıyor. Bitcoin, riskli bir dünyada iyi sonuç verdiğinden emin olabilir, ama gergin olmaya başladıkça, dijital altın gibi davranıyorsunuz, ”dedi Lee.

BTC / USD yazı yazarken 10,400 Dolar değerinde, çoğunlukla hem gün başından beri hem de günlük olarak değişmeden el değiştiriyor. Tüm ana altcoinler, net bir yönü olmayan dar aralıklarda salınım yapıyor.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here