Bitcoin fiyatı ters olarak 3.475 $ ‘da yükseldi.
Bitcoin teknik seviyeleri hala olumlu: Kilit destek alanları sağlam.

Bitcoin uykusu Ocak ayının sonuna doğru yıkıcı selloff takiben ikinci hafta girdi. Kritik direnişin üzerinde 3.475 $ ‘dan kırılma girişimleri oldu. Bununla birlikte, destek eksikliği ve bir katalizör, piyasa kapitalizasyonu ile daha düşük düzeltmeler yaparak en büyük kriptoya yol açmıştır.

Boğalar Bitcoin’i ana desteğin üstünde 7,375 $ ‘ta tutmayı başardılar. Son üç günde, Bitcoin 3.400 doların üzerinde destek buldu. Ancak, yukarı yönlü hareket 3.425 $ ile sınırlıdır; 100 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) ile çakışan bir seviye. Bitcoin alıcıları piyasadaki girişlerini artırabilirlerse, direnç seviyesinin üzerinde bir kırılmanın bir sonraki direncin üzerinde 3.450 doların yanı sıra 3.475 dolara karşı daha fazla kazancı tutuşması ihtimali de yüksek.

Basında, hüküm süren boğa eğilimi, boğalar kayda değer bir düzeltme için itecek enerjiden yoksundur. Teknik seviyeler, şimdilik en az direnç yolunun yukarı doğru olduğunu göstermek için pozitif kalıyor. Grafiğe daha geniş bir bakış, trendin tersine dönmesi durumunda Bitcoin’in 3.340 $ ‘dan (önceki haftanın en düşük seviyesi) güçlü bir şekilde desteklendiğini göstermektedir.

BTC / USD 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here