• BTC / USD gün içi yükseklerini 6,834 $ seviyesinde bırakarak , R1 Günlük Pivot Noktalarının biraz altında kalmıştır .
  • Kısa vadeli yükseliş trendi , haftalık bazda% 61,8 FIBO düzelme seviyesinin hemen üzerinde, 7,000 $ ‘ ı fethetmek zorunda .

Bitcoin , dünkü hareketin% 23,6’sı Fibonacci düzeltme seviyesi veya günlük olarak 10 adet Simple Moving Average gibi bazı destek seviyelerini bulduğu 6.700 $ seviyesinin üzerine çıkmaktadır. Daha önemli destek daha da aşağıdadır ve gerekirse ikinci bir zemin hattı sağlar. Bunlar arasında, Fibonacci’nin haftalık bazda% 23,6 veya Pivot Point Calculation’ın S1 çizgisi dün kapanıyor.

Geçerli fiyatın üstünde BTC / USD arasında orta direnç bulacaksınız $ 6.749 (bazı Bollinger Üst ve 15 dakika içinde alt bantları gibi) seviyesi ve $ 6796 üstesinden gelmek zor olabilir yüksek  ve 4 saat yatay düzeyde.

Confluence Detector, Teknik Çatışmalar kullanarak heyecan verici fırsatlar bulur. Göstergelerin, hareketli ortalamaların, Fibonecci Seviyelerinin , Pivot Noktalarının vb.  Tıkanıklıklarının olduğu fiyat seviyelerini bulmak ve işaret etmek için bir araçtır.  Bu tıkanıklık noktalarının nerede bulunduğunu bilmek tüccar için çok yararlıdır ve kullanılabilir Farklı stratejiler için bir temel olarak.

Bu araç, her göstergeye belirli bir miktarda “ağırlık” atar ve bu “ağırlık”, bitişik fiyat seviyelerini etkileyebilir. Bu ağırlıklar  herhangi bir gösterge veya hareketli ortalama olmaksızın bir  fiyat seviyesinin,ancak iki “güçlü ağırlıklı” seviyenin etkisi altında komşularına göre daha fazla direnç biriktirdiği anlamına gelir. Bu durumlarda, araç görünüşte boş alanlarda direnç gösterir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here