Bitcoin, 15 Ekim’den bu yana ilk defa 6,300’ün altında.
Uzun vadeli kritik destek 6,000 dolar.
Bitcoin sonunda dar aralıktan koptu, kripto meraklıları atılım yönüyle hayal kırıklığına uğrayabilir. 1 nolu dijital paranın pazartesi günü 6,208 dolara düşmesi, basına 6,262 $ ‘a yükseldi.

Madeni paranın 6,300 doların üstüne geri kazanamadığı gerçeği oldukça uğursuz görünüyor. Satış baskısı gün içinde daha sonra devam ederse, son düşük seviyesini daha sonra değil, 6,060 dolar seviyesinde tekrar test edeceğiz.

Son olarak, Bitcoin, Ağustos ayı ortalarında 6.000 $ ‘ın altına kısa bir süre daldırdı, bu nedenle sürdürülebilir bir hareket, panik satışını tetikleyebilir. Teknik açıdan bakıldığında, şimdi 6,000 psikolojik psikoloji, 25 Temmuz’daki uzun vadeli eğimli trend çizgisine denk geliyor.

15 Ekim’de kırıldı ve o zamandan beri BTC / USD bu seviyenin üzerinde konsolide oldu. Söz konusu anahtar tutamacının altındaki destek seviyeleri bakımından çok fazla bir şey yoktur, bu da kripto para biriminin başlangıçtaki hedefle birlikte serbest düşüşe girebileceği anlamına gelir ve bu da 24 Haziran’da düşük olan 5.800 dolar ve 5.770 dolardır.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) daha yüksek dönüyor, bu da kısa süreli bir düzeltmenin mağazada olduğunu gösteriyor olabilir, ancak Kuzey’e yapılan bir yolculuk zor olacaktır. Bu teknik direnç seviyeleri, psikolojik $ 6,300 ve SMA’ların bir izdiham, ve% 23.6 FIBO düzelme (haftalık) 6,400 $ yaklaşırken başlayarak.

Bitcoin, yılbaşından bu yana% 53 düşerken, tüm kripto para piyasası, Ocak ayında ulaştığı zirveden bu yana piyasa değerinin 600 milyar doları aşmıştır.

Temel bakış açısıyla, Kanadalı bir kripto para birimi değişimine ilişkin yeni bir saldırı saldırısı , Birleşik Krallık düzenleyicisinin kripto türevleri alım satımını yasaklamakla ilgili haberiyle birleştiğinde , aralığın dışında bir hareket başlatan bir düşüş tetikleyicisi olarak hizmet edebilirdi.

BTC / USD, günlük grafik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here