Andreas yakın zamanda Peter McCormack tarafından Defiance hakkında bugünün çağında sanal para birimleri kullanmanın yararları hakkında röportaj yaptı .

Ünlü Bitcoiner ilk olarak geleneksel finansal yöntemlerin insanları nasıl mahvettiğini anlattı. “Neden Bitcoin’e ihtiyacımız var ? Çünkü 16. yüzyılda inşa edilmiş bir para sistemi ve 20. yüzyılın başlarında inşa edilmiş bir bankacılık ve finans sistemi ile şimdi 21. yüzyıla giriyoruz. ”

Andreas , Latin Amerika, Afrika , Asya ve Avrupa’daki bazı bölgelerde “iç karartıcı derecede kötü” durumuyla ilgili görüşlerini ortaya koydu . “21. yüzyılın 21. yüzyıl internet para sistemine ihtiyaç duyduğunu” belirtti. Andreas, bu para biriminin “sınırsız, izinsiz, sansüre dayanıklı ve değişmez ve bu yüzden Bitcoin” olmanın temel ilkelerine sahip olması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Tartışmanın odağı, gözetim sistemlerinin dünyadaki milyonlarca insanı olumsuz yönde nasıl etkilediğiydi. Yalnızca vatandaşları gözetlemek için var olan gelişmiş ülkeleri içeren bir ağ hakkında konuştu; dedi ki:

“Bu ülkelerin çoğunda, tüm ölçeğin gözetiminin engellenmesini ve kendi vatandaşlarına karşı gizlilik ve otoriter önlemlerin girmesini engelleyen yasalar var, bunu diğer ülkelerin vatandaşlarına karşı yapmalarına izin veriliyor.”

Mastering Bitcoin’in yazarı Bitcoin’in fiat’a getirdiği avantajlardan bahsetti:

“Nakit kasıtlı olarak bir işlem aracı olarak bizden uzaklaştırılıyor […] Ve sözde özgür ve demokratik ülkelerde bile gördüğümüz diğer kontrol, gözetim, otoriter trendlerin çoğu gibi çok, çok tehlikeli bir trend.”

Andreas Antonopoulos, bir sonraki ekonomik çöküşün, kurumsal çıkarların varlığı nedeniyle kripto para birimleri üzerinde etkili olacağına karar verdi, ancak Bitcoin ve diğer dijital varlıklar, insanlar merkezileştirilmiş sistemlerin başarısız olacağının farkına vardıktan sonra güvenli bölge olarak tanınacaklar.

Andreas, Bitcoin’in “paranın interneti ve İnternet’in para kazanması için bir protokol” olduğunu belirtti.

“Bu alandan elde edebileceğiniz en büyük faydalardan birinin, becerileri öğrenen, terminoloji ve kelimeleri anlayan ve bunları kendi kariyerleri içinde erken uygulayabilen kişilerden biri olduğunu düşünüyorum.”

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here