Bitcoin Price Çökme Kuvvetleri Bitmain, İsrail Merkezini Kapatacak
Bitmain , dünyanın Bitcoin lider ASIC madenci makinesi, fiyatındaki son kazası sonrasında, Ra’anana, İsrail bulunan bağlı gelişimsel merkezini kapatıp 23 çalışanları işten çıkarmak ayarlanır Bitcoin ve diğer cryptoassets, rapor , yerel haber kaynağı Küre üzerinde 10 Aralık 2018.

Yolun sonu?
En son gelişme, bitcoin fiyatlarındaki keskin düşüşün ve dijital para piyasalarındaki genel düşüşün zemininde geliyor . İsrail kalkınma merkezinin kapatılması, merkezde blok zincirleme teknolojisinin gelişmesinde önemli bir rol oynadığı için Bitmain için önemli bir darbe .

Kapanış ayrıca, İsrail tesisinin başkanı ve Bitmain’de bir Başkan Yardımcısı olan Gadi Glikberg’in şirketin pozisyonunu boşaltacağını da görecek. Bitmain’in İsrail kalkınma merkezinin çalışanlarına hitap eden Glikberg şunları söyledi:

“Kripto pazarı geçtiğimiz birkaç ay içinde bir sarsıntı geçirdi ve bu da Bitmain’in dünyadaki çeşitli faaliyetlerini gözden geçirmesine ve işlerini mevcut duruma göre yeniden odaklandırmasına neden oldu.”

Amerika Birleşik Devletleri ve Hong Kong dahil olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde ofisleri bulunan dünyanın en büyük bitcoin madencilik ekipman üreticisi , blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar alanında bir ağır ağırlık olmaya devam ediyor. Marka ve devasa ağa rağmen, kripto piyasası düşüşü bitcoin büyük balinaları olumsuz yönde etkiliyor gibi görünüyor .

Eylül ayında, raporlar Bitmain kripto getirdiği şiddetli finansal kriz muzdarip olduğunu ortaya “kış”.

Bitmain’in aynı zamanda Antpool bitcoin madencilik havuzunu ve bulut tabanlı madencilik platformu Hashnest’i de yöneteceğini belirtmek gerekir . Daha önce Kasım 2018’de, Bitmain, bitcoin ( BTC ) ve bitcoin parasını ( BCH ) destekleyen yeni bir 7nm (nanometre) Antminer donanımı başlattı .

Tıkanmış bir kan banyosu
2018, kripto piyasası için yılların en iyisi olarak tanımlanamaz, çünkü bitcoin tek başına geçen yılın sonlarında elde edilen tüm kazanımların yüzde 70’inden fazlasını kaybetti.

Şöyle bildirilmiştir tarafından BTCManager Kasım 2018 yılında, öncü cryptocurrency yaşadığı on iki aylık düşük, politikalarını değiştirmek için birçok firma zorladı aşağı Döşeme kendi işgücü ve hatta süresiz faaliyetlerini kapattı.

Tim Draper gibi bazı kripto meraklıları , boğaların yakında geri dönecekleri iyimser olmaya devam ederken , basın zamanında, BearMarketCap’te görüldüğü gibi, ayılar toplam kripto-para piyasası kapitalizasyonuyla 110 milyar dolarlık bir seviyede oturuyor .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here