Hızlı ve ani bir düşüş, kripto para piyasasını kırmızı bir denizde bıraktı. Aslında, Bitcoin (BTC) dahil olmak üzere CoinMarketCap’teki Top 20 kripto paralarının on beşi, son yirmi dört saatte çift haneli kayıplar rapor ediyor.

Ne dilediğine dikkat et
Kripto topluluğundaki bazı kişiler, Bitcoin’in son zamanlarda, kripto varlığının olgunlaştığının bir işareti olarak gördüklerine dikkat çekerken, diğerleri – özellikle kısa vadeli ve günlük tüccarlar – volatilite eksikliğinden şikayet ediyorlardı. Dengeleyici Bitcoin pazarı, alım satım fırsatlarının daha az ve daha uzak hale gelmesi anlamına geliyordu – ve kar marjları giderek küçüldü.

Maymun Pençesi’ni anımsatan bir hareketle , Bitcoin uçuculuğu geri dönüyor olabilir, ancak mutlaka iyi bir şekilde olmayabilir. Geçtiğimiz 24 saat içinde, Bitcoin, dün geçerli olan 55.459.26 $ ‘lık baskı fiyatına geri dönmeden önce, bugün% 13’ten fazla zarar -% 55’den fazla bir düşüşle% 551.09’a düştü. Kriptoparalar son kez bu düşük alım satım geçtiğimiz yılın Ekim ayı ortasında oldu.

Ekim 2017'den bu yana en düşük fiyatla Bitcoin fiyatı

Bireysel değişim düzeyinde, durum daha da belirsiz görünüyor. Bitstamp, Bitcoin fiyatının 24 saatte düşük olan 5324,00 $ ‘a düştüğünü gösteriyor. Bu , dünün yüksek seviyesi olan 6298.47 $’ dan yaklaşık% 15.5 oranında bir düşüş yaşadı.

Bitcoin, Tek Şeyi Duygu Değildir
Bitcoin, bu (umarız geçici) çöküşün verdiği acıyı hisseden tek kripto parası değildir. Şu anda, CoinMarketCap’teki ilk 10 şifreleme noktasından sadece biri son 24 saatte çift haneli kayıplar rapor ediyor:

CoinMarketCap Top 10 - 14 Kasım 2018

Ethereum (ETH)% 13’ten fazla zarar bildirdi ve şu anda 179 $ civarında işlem görüyor – Temmuz 2017’den bu yana en düşük fiyat noktası.

Bitcoin Cash (BCH), bu yazının ilk 10’unda en büyük kayıp olan% 19’dan fazla kayıp bildiriyor. Geçen haftanın yarının sert çatalı beklentisiyle 630 $ ‘lık bir zarara düştüğü göz önüne alındığında , yükselme sırasında satın alınan Bitcoin Cash sahipleri şüphesiz piyasa faaliyetlerini izliyorlar. Tabii ki, bazı tüccarlar, çataldan önceki son dakika BCH’yi almak için fiyat düşüşünden faydalanıyor olabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here