Bitcoin, 6,450 $ ‘lık bir geri ödeme sonrasında 6.400 $ civarında istikrar gösteriyor.
Bitcoin son Çin blok zinciri sıralamasında önemli ölçüde düşer.
Özellikle Ekim ayında piyasada düşük volatilite görülmüştür. Düşük günlük işlemlerle birlikte düşük volatilite, çoğu kripto-para birimi uzmanlarını, analistleri ve meraklıları şok eden istikrarla sonuçlandı. Aslında, bir Wall Street’teki Tom Lee, cryptocurrency analistlerine son zamanlarda Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimlerinin gösterdiği istikrardan dolayı “hoş bir sürpriz” olduğunu söyledi.

Ekim ayında tüm işlemlerde Bitcoin yaklaşık 300 $ aralığında kilitlendi. Alıcılar 6.600 $ ‘ın altında sınırlı kaldı, alıcılar ise desteği 6,200 $’ dan güçlü bir şekilde savundu. Orada, 6,400 $ ‘lık eksen seviyesinde yukarı ve aşağı doğru dönüyor. Ayrıca, piyasa değeri en büyük varlık, Kasım ayının ilk haftasında yukarıda belirtilen desteği aşan eğilimi yenilemiştir.

Geçen hafta sonu seansı, Bitcoin’un 6,300 $ ‘ın üzerindeki yüksek seviyesini 6.450 $’ ın üzerine çıkmaya başlamadan önce 6,400 $ ‘ın üstüne çıkarak gördü. Geçtiğimiz yılın başlarında BTC / USD en az 117 dolar ekledikten sonra volatilite piyasaya dönüyor görünmektedir. Alıcılar 6,500 dolar seviyesine ulaşmayı başaramadı ve bugün 6,400 $ ‘ın altına düştü. Bitcoin günde% 0.35 düştü ve 6.387.97 $ ‘lık düşük işlem gördü.

Fiyat şu sıralar, gün içi düşük seviyelerden bir yükselişin ardından 6.400 $ ‘dan kırılıyor. 50 SMA fiyatı 6,397 olarak tutuyor. 6.400 $ ‘ın üzerindeki bir düzeltme, boğaların trend çizgisi desteğinin üzerindeki desteği geri çekmesini teşvik edecektir. RSI aşırı satımdan geri çekildi ancak MACD hala negatif bölgeye sıkıştı. Bu, Bitcoin fiyatının yakın vadede 6.400 $ civarında sabit kalacağını gösteriyor .

Öte yandan Çin hükümeti tarafından son blockchain sıralamasında Bitcoin 13. lükten önemli ölçüde düşmesi gördü ve şuan 19 . pozisyonunda. EOS onun 1.liği savunmaya devam Ethereum (ETH) ikinci konumda. Ülkenin bu yıl mayıs ayında kripto-para birliği projeleri başlatması ve temel teknoloji, uygulanabilirliği ve yaratıcılığı gibi unsurları dikkate alan ülke.

BTC / USD 15 ‘tablosu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here