• Bitcoin, 11.400 $ ve 11.500 $ ‘lık engelleri kaldırdıktan sonra 12.000 $’ a açık bir yola sahip.
  • BTC / USD yükseliş piyasası yükselişlerine güvenen alıcıların elinde.

Bitcoin nihayetinde çok beklenen boğa piyasasında, Ağustos ayına stil ve yeşil renkle başlamak için 11.200 $ ve 11.400 $ ‘lık birkaç kilit engeli aştıktan sonra. En büyük kripto para birimi, kripto pazarının geri kalanını, Ethereum gibi varlıkların % 3’ün üzerinde artmasıyla yukarı doğru çekiyor .

Gün içi en yüksek seviyesi 11.661 $ seviyesinde gerçekleşti, ancak BTC / USD 11.631 $ seviyesinde işlem görüyor. Hakim eğilim yükseliş eğilimindedir. Ancak, düşük oynaklık fiyat hareketinin yatırımcıların beklediği kadar hızlı olmayacağı anlamına gelmektedir. Görünen şey, Bitcoin’in 12.000 dolara açık bir yolu olduğu.

Teknik resme bakarak, Bitcoin’in boğaların elleri olduğunu ve gaz kelebeğini ileri itmeye istekli olmadığını söyleyebiliriz. Bitcoin’in eşiğe ulaştığını ve kalkış hızına ulaşmaya hazır olduğunu söylemek tamamdır.

RSI bir haftadan fazla bir süredir aşırı alım bölgesinde kaldı. MACD, benzer şekilde, alıcıların fiyat üzerindeki etkisini güçlendirir. Bununla birlikte, direncin 11.800 $ ‘ın üstesinden gelme ihtiyacı var. Bu, boğa piyasasına olan güveni artırarak Bitcoin’i 12.000 dolara fırlatacak.

BTC / USD günlük grafik

BTC / USD fiyat tablosu

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here