USD-pegged kriptopara tether (USDT) patlamasının yeniden başlamasından dolayı Pazar günü Bitcoin ABD Doları karşısında yüzde 2,13 oranında değer kazandı.

BTC / USD haftasonu alım satım seanslarının çoğunda yatay bir seyir izledi. Düşüş trend çizgisi, birçok durumda üst yanlılığı kapattı. Yine de, geçtiğimiz 8 yıldan bu yazının yazıldığı tarihe kadar – başarılı bir koparma eylemine ikna olmuş, yukarıda bahsedilen kapağın kırılmasına ve 6464-fiat’a doğru yeni günler arası yüksekliğe yol açmıştır. Aynı zamanda, CoinMarketCap.com, Tether değerinde yaklaşık yüzde 4’lük büyük bir düşüş gösteriyor – 15 Ekim’deki seansın senaryosunu yansıtarak kriptopara piyasasında büyük bir yükselişe yol açtı.

Koparma eylemi, çiftin 100H ve 200H basit hareketli ortalamalarının üstüne çıkarken BTC / USD’nin 24 Ekim’de 6470-fiyat seviyesine yükselmesine izin verdi. RSI momentum göstergesi de son zamanlardaki oynaklık nedeniyle olumlu bir alım bölgesine sıçradı. Ve Stokastik Osilatör zaten aşırı alım alanının içinde, düzeltmeyi bekliyor.

BTC / USD fiyat hareketleri, şu anda düşük siyah noktalı trend çizgisini destek olarak ele alma eğilimi ile birlikte, şu an yükselen bir kanalı (noktalı olanı) oluşturmaktadır. Parite yükselişini devam ettirirse, söz konusu yükselen noktalı destek hattını, her vadeli vadeli aşağı yönlü düzeltmeden bir potansiyel tersine çevirme hedefi olarak kontrol edebilir.

Bununla birlikte, BTC / USD, maviyle gösterilen azalan trend çizgisinin geçersizliğini takiben bir kopma eyleminde bulunmaktadır . Hala bir boğa tuzağı olasılığı olabilir, bu yüzden her uzun / kısa ticareti sürdürmek için bir stop kaybı yerleştirmek tavsiye edilebilir.

BTC / USD Gün İçi Analiz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here