ABD’nin% 25’i ABD’nin kendi kriptosundandır.% 74’ü ise blockchain’in finans sistemlerini bozacağına inanmaktadır.
Bitcoin boğaları savaşı 6,400 doların üstüne çıkacak.

Bitcoin, Kasım 2018’in ikinci günü olan cuma günü cuma günü işlem görüyor. Varlık 6,380 $ ‘a giderken 6,380 dolar seviyesine ulaşan bir yükseliş seyrini izleyen gün% 0.25 arttı. Buna ek olarak, Pazartesi günü düşüşlerden kısa vadeli düşüş trendinin üzerinde bir kırılma oldu.

Kripto pazarının başka bir yerinde, “Millennials With Money” başlıklı bir yayınlanmış rapor, bu neslin dijital varlıklara ve temeldeki blockchain teknolojisine çok açık olduğunu ortaya koydu. Bu vatandaş grubu çok özeldir ve ABD nüfusunun% 25’ini oluşturmaktadır. Dijital çağda doğmuşlar ve hem ağır ekonomik gerçekler hem de refahla karşı karşıya kalmıştır.

Edelman tarafından Ekim ayında yayınlanan raporda, Millennials’ın yüzde 61’inin eşler arası ödeme uygulamaları hizmetlerinden faydalanmasının yanı sıra risk için sağlıklı bir iştahı olduğu da belirtiliyor. Ankete katılanların% 25’i zaten sanal para birimleri iken% 31’i dijital varlıklara ilgi gösteriyor. Anlaşmanın% 74’ü, blockchain gibi teknoloji yeniliklerinin dünyadaki finansal hizmetlerini bozacağına inanıyor.

Bitcoin fiyatı teknik resim

Bu arada, Bitcoin, 6,400 $ ‘a yaklaşan bir kopma hareketiyle (kırık destek) ters bir baş-omuz deseni oluşturdu. Haftada daha önce tanık olunan kayıplardan bir düzeltme oldu, ancak BTC / USD yukarı 6,330 $ seviyesinde kapatıldı. Çarşamba günkü en yüksek seviyedeki düzeltmeler, 6.290 $ ‘lık bir destek buldu.

Ters baş-omuz desenine olan tepki, hareketli ortalamanın üzerinde kırıldı ve direnci 6,380 $ olarak test etti. Teknik göstergeler Asya ticaret saatlerinde güçlü alım sinyalleri gösterirken, 100 SMA sıkı tutuluyor. 16.84’teki MACD, boğalar için geçerli bir sinyal iken, RSI, ayılar da mevcut olduğunu göstermek için aşırı alımdan geri çekilmiştir. Boğalar için savaş 6,400 $ üzerinde bir fiyat almak ve tercihen daha yüksek bir destek sağlamaktır.

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here