Kısa vadeli teknik resim daha fazla satış anlamına geliyor.
Çok sayıda direnç seviyesi ile kurtarma yolu tıkanmıştır.

Bitcoin , fiyatı 3.500 $ ‘ın üstündeki Bollinger Band’ın (1-saat) üst çizgisi tarafından yaratılan daha güçlü bariyeri ayıran yerel bir direnç görevi gören 3,400 $’ lık sapın altında kaldı.

Lider Dijital para , kripto para piyasasında güçlü düşüş eğilimlerinin ortasında baskı altında kalıyor. Tüccarların belirsizliklere ve olumsuz faktörlere odaklandığı ve olumlu gelişmeleri görmezden geldiği görülmektedir. BTC / USD, tüm zamanların en yüksek seviyesinden% 84’ün üzerinde seyrediyor, ancak tarihin herhangi bir rehberi varsa, hala güçlü bir iyileşme şansı var .

Bitcoin’in kısa vadeli teknik resmi

Gün içi grafiklerde, BTC / USD, Bollinger Band’ın orta çizgisinin (1 saatlik grafik) altında kaldı ve 3,400 $ ‘ın altına indi. Bozuk para, yukarıda bahsedilen Bollinger Bandının alt kenarı tarafından yaratılan 3,360 $ ‘lık destek buldu. Aşağıdaki sürdürülebilir bir hamle, fiyatı 3.300 dolara ve son 3,211 $ seviyesine indirecek.

Başa dönmenin yolu, SMA100 $ 3,417 seviyesinde, Bollinger Band’ın orta çizgisi 3,430 $, SMA50 $ 3,460 (tüm SMA’lar 1 saattir) dahil olmak üzere teknik direnç seviyelerine sahip. Bu engeller ortadan kalktığında, yeni satış ilgisinin ortaya çıkabileceği fiyat 3.500 $ ‘a yükselecek. Ancak, eğer temizlenirse, toparlanma bir sonraki odağa 3,600 $ ve 3,630 $ (SMA200, 1 saat) olarak ayak uydurur.

BTC / USD, 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here