• Bitcoin Cumartesi günü önemli Fibonacci düzelme seviyesinin yakınında işlem görüyor.
  • 20 günlük hareketli ortalama dinamik bir direnç görevi görür. 
  • Günlük RSI, 50’ye yakın yana doğru hareket etmeye devam ediyor.

Bitcoin (BTC / USD) hafta başında 10.000 doların üzerinde tutamadı ve Çarşamba günü 9.280 dolara düştü. Parite Perşembe ve Cuma günleri küçük toparlanma kazançları sağlayabilse de, ivme toplamak için mücadele etti ve Cumartesi günü konsolidasyon aşamasına geçti. Bu yazı yazılırken çift% 0.55 düşüşle 9,645 $ ‘a geriledi.

Teknik görünüm

Bitcoin için günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI), yakın vadede kararsızlığını yansıtmak için 50 işaretinin yanına doğru hareket ediyor. Bununla birlikte, parite şu anda kritik bir seviyeye yakın işlem görüyor ve bu seviyenin altında veya üstünde haftalık bir kapanış yönlü bir ipucu sağlayabilir.

Fibonacci Şubat ayı ortalarında erken Ocak ayında başladı ve sona erdi miting% 23.6 düzelme $ 9,600 yakınında yer alır. Bu seviyenin üzerinde, 9.850 $ ‘lık 20 günlük SMA, 10.000 $’ dan (psikolojik seviye) önce geçici bir direnç görevi görebilir .

Aşağı yönde, 9.300 dolar (19 Şubat düşük) ilk destek 9,100 $ (Fibonacci aynı ralli / 50 günlük SMA’nın% 38,2 geri çekilmesi) ve 8,800 $ (200 günlük SMA) öncesinde hizalandı.

BTC / USD günlük grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here