BTC / USD 7,500 $ ‘lık bir aralıkta yer alıyor.
Gri tonlamalı yatırım araştırması yayınladı.

Piyasa değerine göre en büyük dijital para olan Bitcoin , 7.330 $ ‘dan el değiştiriyor. Bozuk para, Çarşamba günü 7,584 $ ‘a değindi, ancak o zamandan bu yana herhangi bir artış gösteremedi. Aşağı yönlü momentum Asya saatlerinde çok aktif olmasa da, çalışma haftasının sonu kripto-para piyasasına bir miktar dalgalanma getirebilir.

Bu arada, Grayscale Investments tarafından yayınlanan Digital Asset Investment raporu, 2018’in ilk yarısında net akışların istikrarlı bir şekilde arttığını ortaya koydu. Fon, şimdiye kadarki en hızlı adım olan dijital varlıklarda 250 milyar $ büyüdü. Ayrıca, şirket kurumsal yatırımcılardan yoğun ilgi gördü, bu da kripto para birimi endüstrisinin bir perakende çoğunluk pazarından daha olgun bir kurumsal pazara dönüştüğü anlamına gelebilir.

Gri Tonlama, varlıklarda 2 milyar ABD Doları’nı yönetiyor ve Bitcoin, Bitcoin Cash , XRP ve Ethereum için bir dizi şifreleme fonunu çalıştırır .

Bitcoin teknik resmi

Uzun vadeli perspektiften bakıldığında, BTC / USD 100-DMA (şu an 7,611 dolar) ile sınırlandırıldı. Temizlendikten sonra,% 50 Fibo (7,862 $) tarafından üretilen bir sonraki kritik engel odaklanacaktır. Aşağı yönde, en yakın destek 7,000 dolar, ardından da% 50,6 DF ile güçlendirilmiş olan% 23,6 FIBO dürtüdür.

BTC / USD, günlük grafik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here